Orange MSR v elektronických športoch 2018 opäť prinášajú mnoho noviniek!

Nenechajte si ujsť

Tento jedinečný festival sa po úspešnom Y-Games 2018 opäť uskutoční v priestoroch Refinery Gallery a určí tých najlepších hráčov v hrách CS:GO, League of Legends, Hearthstone, Clash Royale, FIFA 19 a NHL 19. Novinkou na turnaji bude tentokrát populárna hra PUBG, ktorá bude mať celoslovenskú turnajovú premiéru.

MSR 2018

Orange MSR v elektronických športoch 2018 už čoskoro!

Registrácie pre hráčov začali 2. septembra a končia sa 28. septembra, takže ak sa chcete zúčastniť niektorého z turnajov, stále máte čas na registrovanie. V novom registračnom systéme turnaja sa môžu do bojov zapojiť amatéri aj profesionáli a zasúťažiť si tak o skvelé ceny. Registráciu pre hráčov nájdete na tomto odkaze.

O aké ceny súťažíme tentokrát?

  • Counter Strike: Global Offensive – 3150€
  • PUBG – 1050€
  • League of Legends – 1750€
  • Hearthstone – 875€
  • FIFA 2018 – 525€ – XBOX
  • NHL 2018 – 350€ – XBOX
  • Clash Royale – 525€

MSR 2018

Na Orange MSR 2018 nenájdeme len herné turnaje!

Nielen hráči si na Orange MSR 2018 počas prvého októbrového víkendu prídu na svoje. Festival prináša aj ďalšie zaujímavé akcie: Technologickú výstavu Y-Tech 2018, Cosplay a fanart zónu na Y-Con 2018 a Fanta UFest 2018, na ktorom určite stretnete najznámejších youtuberov a streamerov z Českej a Slovenskej republiky.

Piatkový deň bude patriť najmä stredoškolským študentom, ktorí si môžu užiť zábavu vo free-to-play zónach a zároveň si vypočuť zaujímavé a náučné prednášky na jednom z troch pódií.

Víkend v znamení turnajov a bohatého programu!

Víkend bude patriť už tradične hernému turnaju a bohatému sprievodného programu. Y-Con stage prinesie talentovaných cosplayerov, workshopy, výstavu umelcov v Artist Alley; nesmie chýbať ani Cosplay a Fanart súťaž. Viac info o registrácií na obe súťaže nájdete na Facebookovej fanpage.

Milujete technológie a hry? V tom prípade je pre vás Y-Tech stage a expo zóna ako stvorená. Môžete si vyskúšať skvelé herné stroje, virtualizéry, konzoly, či skočiť na jednu z mnohých prednášok od technologických partnerov podujatia. Počas celého podujatia budú vonkajšie aj vnútorné priestory Refinery Gallery plné youtuberov, streamerov, rôznych atrakcií a úžasného programu.

MSR 2018

Zaujala vás akcia? Príďte sa pozrieť!

Dátum 5.-7. októbra si teda zapíšte do vášho kalendára a príďte na jedinečný herný turnaj Orange Majstrovstvá SR v elektronických športoch 2018. Vstupenky v predpredaji kúpite tu!

Orange MSR v elektronických športoch 2018, Fanta UFest 2018, Y-Con 2018 a Y-Tech 2018 sú súčasťou festivalu hier, technológií, youtuberov, cosplay a fanart pod názvom Y-Fest 2018. Viac info o podujatiach nájdete na oficiálnom webe yfest. Pre predstavu toho, aká na festivale vládne atmosféra, si prečítajte našu reportáž z minulých Y-Games.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -