Hádajte, ktorá postava z Iron Mana, sa vráti vo filme Spider-Man: Homecoming?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Postava z Iron Mana hlási svoj návrat v najnovšom MCU filme!

A to práve, keď sme si mysleli, že túto postavu v MCU už nikdy nezbadáme. Ak si totiž pamätáte začiatok Civil War, po pár minútach sa dozvedáme, že románik medzi Tonym Starkom a Pepper Potts sa dávno skončil. Najlogickejšie odôvodnenie bolo také, že predstaviteľka Pepper, Gwyneth Paltrow už mala ukončenú zmluvu so štúdiom Marvel. Vyzerá to ale tak, že Pepper tomuto svetu ešte zbohom nepovedala.

Oficiálny zoznam hercov pre najnovšiu Marvelovku, Spider-Man: Homecoming nám práve potvrdil, že aj Gwyneth Paltrow sa v tomto bláznivom Iron Man/Spider-Man mixe objaví. O ako dlhú rolu však pôjde netušíme (a ani to vedieť nechceme). Najpravdepodobnejšia možnosť bude iba malé cameo, podobne ako pri Stanovi Lee. Osobne by som ju ale vo filme chcel vidieť viac, ako len na pár sekúnd.

Pepper Potts v podaní Gwyneth Paltrow Marvel svetu ešte zbohom nepovedala!
Pepper Potts v podaní Gwyneth Paltrow Marvel svetu ešte zbohom nepovedala!; Zdroj: superheroyou.com

Predsa len, ak bol nejaký dobrý románik v MCU, určite to bola dvojica Tony-Pepper. Tí to spolu ťahali celú Iron Manovu trilógiu a dokonca aj v prvých Avengers. Určite by sme sa teda o tomto ukončení vzťahu chceli dozvedieť niečo viac, ako len „dali sme si pauzu“ od Tonyho v Civil War. Ako to však celé dopadne sa už necháme prekvapiť, netreba zabúdať, že ide o Spider-Manov film, a že Iron Man bude vo filme tak maximálne 15 minút. To platí určite aj o jeho kamarátovi-asistentovi, Happy Hoganovi (John Favreau), ktorý si svoju „Iron Man“ roľu taktiež vo filme zopakuje.

Tešíte sa, že Gwyneth Paltrow tomuto svetu ešte zbohom nepovedala? Páčil sa vám vzťah medzi ňou a Tonym Starkom? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -