Finálna séria Netflix klenotu Money Heist bude rozdelená na dve polovice. Poznáme presný dátum premiéry

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Už dlhšie je známe, že piata séria jedného z najpopulárnejších originálnych výtvorov súčasnosti, bude bohužiaľ aj posledná v poradí a seriál Money Heist tak plánuje ukončiť svoju úspešnú päťročnú púť vo veľkom štýle.

Do dnešného dňa sme však stále netušili, kedy toto očakávané finále dorazí na Netflix. Ale to sa našťastie s príchodom nových aktualizácií mení a oficiálny dátum premiéry bol konečne ohlásený v novej pútavej ukážke, ktorú si môžeš pozrieť nižšie. A vyzerá to tak, že tvorcovia si pripravili hneď niekoľko nečakaných prekvapení.

Posledná séria seriálu Money Heist dorazí na Netflix 3. septembra 2021

Ikonický príbeh plný dokonalých a prepracovaných lúpeží sa blíži ku koncu. Money Heist Part 5, Volume 1 (prvých 5 epizód poslednej série) dorazí na malé obrazovky po celom svete už 3. septembra 2021. Money Heist Part 5, Volume 2 uvidíš o tri mesiace neskôr, pričom tvorcovia seriálu naplánovali premiéru posledných 5 epizód na 3. decembra 2021.

„Keď sme uprostred pandémie začali písať 5. sériu, cítili sme, že musíme niečo zmeniť, čo sa samozrejme od poslednej série s desiatimi epizódami očakávalo. Použili sme všetky dostupné nástroje, aby sme vytvorili pocit plnohodnotného finále. Rozhodli sme pracovať v mimoriadne agresívnom žánri a postavili sme celú partiu pred obrovskú skúšku. Vo Volume 2 sme sa viac zamerali na emocionálnu stránku našich postáv. Je to cesta cez ich sentimentálnu mapu, ktorá nás spája priamo s ich odchodom,“ uviedol tvorca série Álex Pina.

Posledná séria Money Heist
Zdroj: thecinemaholic.com

Čo môžeš od finále očakávať?

Desaťhodinové pomazanie na duši so sebou prináša všetky pôvodné postavy, ktorým sa podarilo predrať až do finále. V 5. sérii účinkujú Úrsula Coberó, Álvaro Morte, Itziar Ituño, Pedro Alonso, Miguel Herrán, Jaime Lorente, Esther Acebo, Enrique Arce, Darko Peric, Hovik Keuchkerian, Luka Peros, Belén Cuesta, Fernando Cayo, Rodrigo de la Serna, Najwa Nimri a José Manuel Poga.

Od pôvodného vykradnutia španielskej národnej banky ubehlo už predsa len niekoľko rokov, ale Profesor (Álvaro Morte)má v rukáve posledné eso. Čo presne toto eso skrýva vo svojom vnútri nevieme, no podľa slov režiséra sa nudiť zaručene nebudeš. Zatiaľ existujú len rôzne teórie, o ktorých sme ťa informovali v tomto článku. Na ďalšie podrobnosti o príbehu si ešte musíme počkať.

Tešíš sa na finále seriálu Money Heist, ktorého posledná séria dorazí na Netflix v druhej polovici tohto roka? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -