Marvel prekvapuje prvým trailerom k filmu Eternals. Do MCU mieri nesmrteľná rodina superhrdinov

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Pred tisíckami rokov prišli na planétu Zem neznáme a mocné bytosti. V tom čase ešte nepokročilej civilizácii ukázali neuveriteľné schopnosti a viedli ju k výraznému pokroku, o ktorom viac prezradil dlho očakávaný trailer k MCU filmu Eternals.

Trailer k MCU filmu Eternals:

Najnovšia ukážka ponúka letmý pohľad na vzrušujúci nový tím superhrdinov, ktorý sa po viac ako roku čakania pripojí k Marvel Cinematic Universe. Tento epický príbeh sľubuje vzostup hrdinov z tieňa, ktorí sa musia zjednotiť a postaviť proti najstaršiemu nepriateľovi ľudstva, obávaným Deviantom. Film zrežírovala čínska režisérka Chloé Zhao (Krajina Nomádov), ktorej najnovší komiksový kúsok uvidíš v slovenských kinách od 4. novembra 2021.

Herecké obsadenie zahŕňa hviezdne nabitý káder – Angelina Jolie ako Thena, Salma Hayek ako Ajak, Ma DongSeok ako Forgotten One, Lauren Ridloff ako Makkari, Richard Madden ako Ikaris, Gemma Chan ako Sersi, Brian Tyree Henry ako Phastos, Lia McHugh ako Sprite, Barry Keoghan ako Druig, Kumail Nanjiani ako Kingo, Don Lee ako Gilgamesh a Kit Harington ako Dane Whitman.

Kto sú Eternals?

Eternals trailer MCU
Zdroj: thestar.com

Vesmírny tím The Eternals by sa dal najlepšie porovnať so známymi Strážcami Galaxie. Táto kozmická skupina sa vôbec po prvýkrát objavila na stránkach komiksov ešte v roku 1976 a vytvoril ich legendárny tvorca Jack Kirby.

Vo filme Eternals budú Celestials vyobrazení v ich skutočnej podobe, ako gigantické stvorenia so schopnosťou tvoriť aj ničiť celé svety. Samotní Eternals sú rasa veľmi podobná nám a vznikla z rovnakého evolučného stromu ako samotní ľudia. Pôvodne majú za následok ich vznik samotní Celestials, ktorí narušili ich proces prirodzenej evolúcie, čím sa stali kozmicky mocnými bytosťami.

Celestials svojím konaním vytvorili rasy Eternals aj Deviants, pričom v rámci evolúcie sú nie až tak vzdialení príbuzní ľudí. Zatiaľ presne netušíme, čo ďalšie sa vo filmovom spracovaní dozvieme. Vieme však, že príbeh sa bude odohrávať v rozmedzí 7 000 rokov, počas ktorých sa postavy vyskytnú v rôznych obdobiach histórie.

Aj keď znie celá táto komiksová predloha veľmi zaujímavo, filmový úspech zaručený stále nemá. No komiksovky od Marvelu v sebe vždy nesú značnú dávku kvality a či sa do tejto istej kategórie pripojí aj Eternals uvidíme už v druhej polovici 2021. Do tej doby nikam neodchádzaj, pretože oficiálny trailer by mal doraziť v priebehu letných mesiacov.

Čo hovoríš na prvý trailer k očakávanému MCU filmu Eternals? Názor nám môžeš napísať dole do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -