Odhalilo nové promo na Infinity War držiteľa posledného Kameňa nekonečna – kameňa duší?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Jedna z najväčších nezodpovedaných otázok Marvel Cinematic Universe je poloha posledného Kameňa nekonečna, takzvaného kameňa duší (Soul stone). Veľa z nás si myslelo, že sa posledný Infinity stone odhalí vo filme Black Panther. Išlo totižto o posledný film pred premiérou Avengers: Infinity War, ktorá sa bude konať už 26. apríla. Avšak, zmýlili sme sa – O kameni duší nepadlo ani slovo a oficiálnu odpoveď tak dostaneme až počas “Nekonečnej vojny”. Pred Black Pantherom sme videli film Thor: Ragnarok a ten v podstate potvrdil, že ani Heimdall nie je jeho držiteľom. Všetky naše teórie sú tak vyvrátené – Kde sa teda kameň duší nachádza?

Iron Man infinity war
Zdroj: imgur.com

Posledný Kameň nekonečna

Nový promo plagát na Infinity War predstavuje všetky Kamene nekonečna a dáva nám veľký náznak toho, kde by sa Soul Gem mohol nachádzať. Grafika totižto ukazuje všetky kamene a postavy, ktoré sú s nimi spojené. Space Gem je spojený s Kapitánom Amerikom, keďže sa Tesseract vôbec po prvýkrát ukázal vo filme Kapitán Amerika: Prvý Avenger. Power Stone má fotku Star-Lorda, keďže sme ho prvýkrát videli práve v snímke Strážcovia Galaxie. Držiteľmi Time Stone-u a Mind Stone-u sú Doctor Strange a Vision. Nemôžeme zabudnúť ani na Reality Stone, ktorý sa ukázal vo filme Thor: Temný svet, takže na fotke nachádza Thor. Komu teda patrí Soul Stone?

Prekvapivo, s posledným Kameňom nekonečna je spojený samotný Iron Man/Tony Stark. Doposiaľ nám však Marvel nedal ani náznak toho, že tomu tak je. Myslíte, že má Soul Stone niečo spoločné s Tonyho novým oblúkovým reaktorom? Nuž, pravdu sa dozvieme až 26. apríla 2018, na kedy je naplánovaná premiéra filmu Avengers: Infinity War.

Infinity Stone Promo Art. from r/marvelstudios

Vaše teórie a postrehy nám môžete písať do komentárov! Myslíte, že je držiteľom Soul Stone-u práve Iron Man?

Mohlo by sa ti páčiť

5 COMMENTS

 1. Podla mna je soul stone u heli ked ho heimdal nema a hela je bohyna smrti takze umret nemohla a kto bol vsimavi mohol vidiet na konci thor ragnarok ze hela sa odportila prec potom co ju sartur zabodol… thanos ma meno podla prvkov
  Tesseract
  Hela/heimdal
  Aether
  Necklace
  Orb
  Scepter

 2. Podľa mňa je soul stone vo Wakande,a dopadol tam na meteorite spolu s vibrániom. Lebo niektore schopnosti vibrania sú podobné ako Soul Stone. A možno pre to v trileru na Infinity War bráni tolko hrdinov.

Pridaj komentár

Najnovší obsah