OFFOstatné

Post Malone prináša titulnú skladbu ku filmu Spider-Man: Paralelné svety aj s videoklipom!

Už 14. decembra sa do kín dostane celovečerný animák, ktorého sa väčšina z nás nevie dočkať. Samozrejme, máme na mysli film Spider-Man: Paralelné svety, o ktorom sme sa rozpísali už nejedenkrát. Naposledy sme o ňom počuli počas pozerania filmu Venom v kine, kedy bola jeho druhá potitulková scéna venovaná práve animovanému Spideymu. Mali sme tú možnosť vidieť pomerne dlhú scénu priamo z filmu, ktorá nás naň ešte viac namotala. Tentokrát však opäť prichádza ďalšie milé prekvapenie. Americkí raperi Post Malone a Swae Lee vydali titulnú skladbu s názvom “Sunflower“, práve k tomuto animáku. Verili by ste, že Posty nahrá pieseň práve k takémuto filmu?

Spider-Man: Paralelné svety

Zdroj: polygon.com

Post Malone a Spider-Man?

Táto skladba je zároveň druhou spoluprácou Post Malonea a Swae Leeho od ich spoločnej kolaborácie na Postyho poslednom albume “beerbongs & Bentleys”. Pieseň zároveň prichádza aj s krásnym videoklipom, ktorý odhaľuje nové zábery z filmu. Dátum vydania celého filmového soundtracku zatiaľ ohlásený nebol, no určite to bude práve okolo 14. decembra. “Post a Swae priniesli skladbu, ktorá je zároveň heroická a emotívna, čo je presne to, čo príbeh Spider-Mana potrebuje. Znie ako hymna, no je aj precítená – Perfektný soundtrack pre Milesa, ktorý odhaľuje jeho vnútorného Spider-Mana.” povedala Spring Aspers, hlava hudobnej divízie pre Sony Pictures Entertainment’s Motion Picture Group v rozhovore v portálom Variety.

O čom bude tento film?

Peter Parker bude najstarším a najskúsenejším Spider-Manom, ktorý má to najlepšie už za sebou. Jeho učňom bude hlavná postava animáku, Miles Morales, ktorý sa ešte len snaží pochopiť svoje schopnosti. Z inej paralelnej dimenzie však príde aj Spider-Prasa, detektív Spider-Man Noir alebo Peni Parker, ktorá pravdepodobne prišla z japonského anime. Hlavný tím doplní Gwen Stacy, ktorú môžeme poznať ako Spider-Gwen. Pokiaľ sa chcú všetci vrátiť naspäť do svojich svetov, musia spojiť sily. Zvrátiť nebezpečný experimentvšak nebude tak jednoduché, ako si mohli pôvodne myslieť.

Pokiaľ sa chcete o filme dočítať viac, určite klikajte na toto vlákno!

Zdroj: comingsoon.net

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  OFFOstatné

  Microsoft predstavil novú konzolu Xbox Series X. Kedy si výkonné monštrum kúpime?

  OFF

  Tričká, kryty či šálky. Baby Yoda je výborným darčekom na Vianoce.

  Ostatné

  Ako dopadol Viedenský Comic Con 2019 a kedy organizátori chystajú ďalšie podujatie?

  OFFOstatné

  Skvelá zľava na konzolu PlayStation 4 a hry trvá už len pár dní

  Pridaj komentár