Post Malone prináša titulnú skladbu ku filmu Spider-Man: Paralelné svety aj s videoklipom!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Už 14. decembra sa do kín dostane celovečerný animák, ktorého sa väčšina z nás nevie dočkať. Samozrejme, máme na mysli film Spider-Man: Paralelné svety, o ktorom sme sa rozpísali už nejedenkrát. Naposledy sme o ňom počuli počas pozerania filmu Venom v kine, kedy bola jeho druhá potitulková scéna venovaná práve animovanému Spideymu. Mali sme tú možnosť vidieť pomerne dlhú scénu priamo z filmu, ktorá nás naň ešte viac namotala. Tentokrát však opäť prichádza ďalšie milé prekvapenie. Americkí raperi Post Malone a Swae Lee vydali titulnú skladbu s názvom „Sunflower„, práve k tomuto animáku. Verili by ste, že Posty nahrá pieseň práve k takémuto filmu?

Spider-Man: Paralelné svety
Zdroj: polygon.com

Post Malone a Spider-Man?

Táto skladba je zároveň druhou spoluprácou Post Malonea a Swae Leeho od ich spoločnej kolaborácie na Postyho poslednom albume “beerbongs & Bentleys”. Pieseň zároveň prichádza aj s krásnym videoklipom, ktorý odhaľuje nové zábery z filmu. Dátum vydania celého filmového soundtracku zatiaľ ohlásený nebol, no určite to bude práve okolo 14. decembra. „Post a Swae priniesli skladbu, ktorá je zároveň heroická a emotívna, čo je presne to, čo príbeh Spider-Mana potrebuje. Znie ako hymna, no je aj precítená – Perfektný soundtrack pre Milesa, ktorý odhaľuje jeho vnútorného Spider-Mana.“ povedala Spring Aspers, hlava hudobnej divízie pre Sony Pictures Entertainment’s Motion Picture Group v rozhovore v portálom Variety.

O čom bude tento film?

Peter Parker bude najstarším a najskúsenejším Spider-Manom, ktorý má to najlepšie už za sebou. Jeho učňom bude hlavná postava animáku, Miles Morales, ktorý sa ešte len snaží pochopiť svoje schopnosti. Z inej paralelnej dimenzie však príde aj Spider-Prasa, detektív Spider-Man Noir alebo Peni Parker, ktorá pravdepodobne prišla z japonského anime. Hlavný tím doplní Gwen Stacy, ktorú môžeme poznať ako Spider-Gwen. Pokiaľ sa chcú všetci vrátiť naspäť do svojich svetov, musia spojiť sily. Zvrátiť nebezpečný experimentvšak nebude tak jednoduché, ako si mohli pôvodne myslieť.

Pokiaľ sa chcete o filme dočítať viac, určite klikajte na toto vlákno!

Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -