Han Solo je zabijácky android! Prečítajte si popletený popis filmu Solo od Google!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Prečítajte si popletený popis filmu Solo od Google!

Sága Star Wars patrí k najpestrejším v celom Hollywoode. Nájdete tu úžasne hodnotené filmy, potom hrozne hodnotené filmy, ale aj také priemerné. K poslednej kategórii sa teda zaradil druhý mimo-epizódny film o Hanovi Solovi. Ten síce nedostal podpriemerné hodnotenia, no žiadna sláva to nebola. Finančne to bol navyše obrovský prepadák, čo by asi nikto normálne netipoval.

No a vyzerá to tak, že na tento film si poriadne nepamätá ani sám strýko Google, keďže momentálne asi každého pobavil svojím popisom tohto filmu. Ten totižto poriadne poplietol, keďže z nášho obľúbeného vesmírneho pašeráka sa zrazu stal zabijácky android. Zaujímavé však je, že popis sa celkom trafil v jednej veci, keďže spomenul vojnu medzi rebelmi a druhou zlou stranou. Veď pozrite sa sami:

Vystrelí Han prvý? Scenárista filmu Solo prezradil, či v novom filme opravil Lucasovu chybu!
Solo je podľa Google android-zabijak; Zdroj: hdqwalls.com

„Vojenská androidská zbraň Solo bola vyrobená aby zničila Latinsko-Amerických rebelov. Avšak keď k nim Solo dorazí, začne k rebelom čo bojujú za slobodu cítiť súcit. Aj napriek jeho naprogramovaniu, Solo začne bojovať za tých, ktorých mal zabiť. Keď sa ho jeho tvorcovia vrátane Gena Haynesa pokúsia priviesť späť, utečie. Armáda sa však nevzdáva. Do akcie vyšlú vylepšeného androida aby Sola a všetkých dedinčanov navždy zničil.“

Google teda aspoň nás určite skvelo pobavil. Každopádne, konkrétny popis sedí k trochu inému filmu s názvom Solo, ktorý bol vydaný v roku 1996. Aj napriek veľkému rozdielu je teda zaujímavé, že Google sa trafil aspoň v tej rebelskej časti, keďže aj pravý Solo sa vo filme tiež najprv pripojil k Impériu a až potom k rebelskej strane. Najväčšia sranda je však to, že Google sa túto chybu ešte stále nepokúsilo opraviť, takže ak sem kliknete čo najskôr, stále si prečítate chybný popis. Ak to už ale náhodou v čase čítania tohto článku Google opravil, prikladáme screenshot. Nuž ani Google nie je neomylný.

Popletený popis filmu Solo od Google; Zdroj: screenrant.com

Pobavil vás popletený popis k filmu Solo: A Star Wars Story? Pozreli by ste si film radšej, keby naozaj išlo o zabijáckeho androida? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -