Pripravte sa! Pretáčky filmu New Mutants spravia z X-Menovky čistokrvný horor!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Niekoľko dní dozadu sme vám priniesli jednu nepeknú správu. Totižto, Marvel/Fox filmy X-Men: Dark Phoenix a The New Mutants boli preložené. Pri X-Menovke išlo o prvú zmenu dátumu premiéry, no Nových Mutantov presunuli už druhýkrát. Pôvodne sme ich mali vidieť už tento mesiac, v apríli 2018. Neskôr sa premiéra presunula na 22. február 2019. Aby toho nebolo málo, film presunuli znova, tentokrát na 19. augusta 2019. To znamená, že si na The New Mutants počkáme ešte viac ako rok. Obe snímky boli preložené z dôvodu pretáčok. To samozrejme nemusí pre film znamenať nič zlé, no naopak aj môže. Problém je jediný – Nových Mutantov čakajú naozaj drastické pretáčky!

the new mutants trailer
Zdroj: youtube.com

Čo prinesú pretáčky filmu New Mutants?

Podľa dostupných informácií sa bude znovu natáčať až 50% filmu! Viac už špecifikoval portál The Tracking Board, ktorý zistil, čo sa naozaj deje. Pôvodným plánom pre snímku The New Mutants bolo, že pôjde o čistokrvný horor. S tým však štúdio Fox nesúhlasilo a najali si celú skupinu scenáristov, aby tento film zmiernili. Štúdio totižto chcelo film s hodnotením PG-13. Režisér a spoluautor scenára Josh Boone tak poslúchol a dohodol sa na kompromise. Všetko sa však zmenilo po tom, ako sa film „To“ stal celosvetovým hitom. Ľudom sa taktiež páčil prvý trailer, ktorý Nových Mutantov prezentoval ako čistý horor.

Pôvodné pretáčky filmu, na ktorom sa všetci dohodli, mali trvať tri dni. V tom bode sa však štúdio Fox rozhodlo, že zadajú snímke úplne nový kurz a urobia novú verziu, ktorá bude čistokrvným hororom! Presne tú verziu, ktorú chcel režisér urobiť úplne na začiatku. Dokonca, režisér údajne natočil aj potitulkovú scénu s hercom Jonom Hammom, ktorý mal hrať záporáka Mr. Sinistera. Bohužiaľ, táto scéna bola vystrihnutá. Teraz je k dispozícii herec Antonio Banderas, ktorý by mal hrať nešpecifikovaného záporáka (nebude to Mr. Sinister). Pôvodný scenár dokonca obsahoval mutanta Warlocka, ktorý mal byť do filmu pridaný kompletne pomocou CGI. Štúdio Fox však nakoniec prehlásilo, že by bola táto postava moc drahá.

Znamenajú tieto informácie to, že bude film dobrý alebo zlý? To nikto nevie!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -