Prichádzajú zaujímavé správy. Pozeráme sa na filnálnu mapu sveta GTA 6?

Nenechajte si ujsť

Bude masívna

Nová verzia mapy GTA 6 sa objavila na Reddite a podobá sa aj na nedávnu verziu skupiny Pyre realm gaming, ktorá bola ukázaná na YouTube. Obe verzie mapy ukazujú masívny herný svet, ktorý bude najmenej dvakrát väčší ako v aktuálnej, stále mimoriadne populárnej piatej časti.

Otázky sprevádzajú južnú časť herného sveta, ktorá podľa teórií fanúšikov patrí ostrovom, avrátane Kuby či Haiti.

GTA V Map Size vs. GTA VI Map Size
byu/LivingSignificant555 inGTA6

Väčšina vykonštruovaných máp sa na podobe herného sveta zhoduje a vyzerať by mohol práve tak, ako ju vidíte na príspevku vyššie.

Rockstar o akýchkoľvek detailoch GTA VI naďalej mlčí, oficiálne potvrdil len to, že nový diel je vo vývoji.

Uvažovali tvorcovia o prerušení hernej série?

Ako už veľmi dobre vieme, GTA 6 je ďalším obrovským projektom z dielne Rockstar Games. Aj keď nám vývojári nikdy oficiálne nepotvrdili príchod pokračovania, pracuje sa na ňom už dlhšiu dobu. Ale ako to bolo ešte minulý rok? Chceli sa tvorcovia jednej z najlepších herných sérií vzdať myšlienky o novom vydaní?

Obľúbenosť GTA Online predčila všetky očakávania, čo malo spôsobiť nezáujem o vytvorení pokračovania. Namiesto toho chceli vývojári neustále vylepšovať GTA 5, ktorá od doby vydania prešla obrovským počtom aktualizácií. GTA Online vraj znížilo prioritu vytvoriť nový projekt a tým sa hlavná dejová línia zasekla niekde v roku 2013.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -