FilmyOdporúčame

Prvé reakcie na Avengers: Endgame hovoria jasne! Sklame nás?

Žeby bol film Avengers: Endgame najočakávanejším v histórii kinematografie? Nuž, ono sa vám to skutočne len nezdá. S blížiacim sa dátumom premiéry všetci sledujeme, ako sa stupňujú očakávania divákov a ošiaľ fanúšikov – vrátane toho nášho. Je však šanca, že nás tento film nakoniec sklame? Niektorí to tvrdili, lebo predsa aj majster tesár sa utne, no po dnešku si pokojne vydýchnete a budete sa ešte viac tešiť. Dorazili totižto prvé reakcie na Avengers: Endgame! Čo naň vravia kritici?

trailer na avengers: endgame

Zdroj: YouTube/Marvel Entertainment

Prvé reakcie na Avengers: Endgame dorazili!

Práve som videl Avengers: Endgame. Nemyslím si, že pri tomto filme sa dá preháňať. Ide o dokonalú marvelovku z každého možného hľadiska a slová nedokážu popísať, ako je veľkolepá. A áno, Hawkeye je rocková hviezda.
Rob Keyes

Avengers: Endgame je majstrovská epika – pravé vyvrcholenie 22 filmov, ktoré nielen uzatvára príbeh, ale ešte ho rozširuje. Dozviete sa viac o ostatných filmoch popri sledovaní tohto. Ak je Infinity War svalom, tak Endgame je mozgom. A wow, ten koniec!
Erik Davis

Avengers: Endgame je udivujúci, úžasný film. Nikdy som nič také nevidel. Tento film je všetko, čím som chcel, aby bol, a ešte OMNOHO viac. Úžasné.
Brandon Davis

Predstavte si najlepšiu možnú verziu Avengers: Endgame a ten film nejakým spôsobom aj tak predčí všetky očakávania. Plakal som 5 alebo 6-krát. Je to najviac emocionálny, najviac veľkolepý film MCU. Vzdáva hold desiatim rokom tohto univerza a do kelu, to líškanie sa fanúšikom. Taaak dobré.
Peter Sciretta

Práve som videla Avengers: Endgame. V tomto tweete nebudú žiadne spoilery. Miesto toho to budú emocionálne somariny. Thor v tomto filme je môj aktuálny mood. Taktiež, bolo to tak úžasné, že som plakala… mnohokrát. Tento film si pozriem tak veľakrát. Po desaťročí sa cítim naplnená.
Natalie Abrams

ako skončí avengers: endgame

Zdroj: popsugar.com, uhdpaper.com

Dámy a páni, tu to máte. Sám si nedokážem spomenúť, kedy mal nejaký nový film takto pozitívne reakcie. Najviac nás upokojuje potvrdenie, že Avengers: Endgame nie je “prehajpovaný.” Nuž, teraz sa tešíme ešte viac – aj keď sme si mysleli, že to sa už nedá…

Zdroj: twitter.com, screenrant.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  Neo a Trinity jazdia na motorke a skáču z budovy na nových videách z natáčania filmu Matrix 4

  Filmy

  V dielni Disney sa vraj vyvíja hraný film Na vlásku. Uvidíme princeznú Rapunzel a Flynna v novom rozprávkovom príbehu?

  Filmy

  Film zo sveta Call of Duty sa odkladá. Vývojári z Activision majú vraj nové priority

  Filmy

  Uvidíme vo filme Suicide Squad 2 záporáka menom Bane? Dôkazy hovoria jasne

  Pridaj komentár