Lietadlá, sex a Tom Cruise! American Made od Douga Limana sa predstavuje v prvom traileri!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Prvý American Made trailer nám predstavuje bláznivú skutočnú udalosť s Tomtom Cruisom v hlavnej roli!

Doug Liman a Tom Cruise sú opäť spolu, no nečakajte pokračovanie Edge of Tommorow! Ešte pred tým, ako pokračovanie zmieneného hitu nabehne do procesu vyrábania, títo chlapci si do kín priletia vo filme American Made. Nejedná sa pri tom o žiadne sci-fi, ale o naozaj bláznivý skutočný príbeh pilota Barryho Seala. No a vďaka 80 miliónovému rozpočtu sa aj milovníci lietadiel majú na čo tešiť.

O čo teda pôjde? Barry Seal, americký pilot lietadiel za TWA spoločnosť, dostane ponuku od CIA, aby pomohol čeliť vznikajúcej komunistickej hrozbe v Strednej Amerike. Prítomnosť Seal v tejto dôležitej CIA operácii následne viedla k jeho pripojeniu k Medellinskému kartelu, ktorý nakoniec zosmiešnil Reagonov Biely Dom, po tom ako sa Iránsky škandál dostal na povrch.

 [youtube https://www.youtube.com/watch?v=AEBIJRAkujM]

Príbeh je teda zaujímavý, no a súdiac podľa traileru, čaká nás skvelá jazda v štýle Vlk z Wall Stret. Film navyše prichádza na konci Septembra, takže ak sa vydarí, možno neujde ani oscarovej porote. Či to tak ale bude, na to je ešte priskoro. Hlavné je, že sa môžeme spoľahnúť na skvelú réžiu v podaní Douga Limana, ktorý má na konte hity ako Edge of Tommorow a The Bourne Identity. No a rovnako aj na skvelý výkon Toma Cruisa, ktorý ho potvrdzuje už v traileri!

Zaujal vás film? Ste oboznámení s touto skutočnou udalosťou? Vaše názory nám píšte do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -