Arrow a.k.a Stephen Amell bude mať vlastný sci-fi film Code 8, ukáže sa Han z Rýchlo a Zbesilo!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Možno ste to už začuli, ale seriálový Arrow (Stephen Amell) a jeho bratranec Robbie Amell sa snažia urobiť film. Ten nesie názov Code 8 a bude to indie sci-fi. Začiatkom minulého roka vyplávalo na povrch, že táto dvojica pracuje na krátkom filme založenom na originálnom sci-fi koncepte. Krátky film Code 8 sa odohráva vo svete, v ktorom má malé percento ľudí špeciálne superschopnosti. Podobne ako pri X-Men, sú títo ľudia lovení vládou. 10 minútový kraťas premiéroval minulý rok ako dôkaz, že Amellovci dokážu vytvoriť aj plnohodnotný celovečerák. A tak sa začala crowdfundingová kampaň na indiegogo, kde bol film naozaj úspešný.

Aké obsadenie bude mať film Code 8?

Samotný „Arrow“ sa v krátkom filme ukázať nemohol, pretože mal plné ruky práce s natáčaním filmu Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows. Takže sa dokázal podieľať iba na produkcií a nadaboval jedného z dronov. V krátkom filme sa ale ako hlavné hviezdy ukázali Robbie Amell a herec Sung Kang (Han z Rýchlo a Zbesilo). Ako to tak vyzerá, peniaze sú zozbierané, seriál Arrow má prestávku a tak sa vo filme ukážu obaja Amellovci. Režisérom filmu bude Jeff Chang, rovnako ako to bolo aj pri krátkej ukážke toho, čo dokáže. 

Portál THR ale potvrdil, že sa v roli Agenta Parka znova ukáže Sung Kang. Naďalej bude loviť „špeciálnych“ ľudí, vrátane Connera Reeda (Robbie Amell). Stephen Amell si zahrá postavu menom Garrett. Obaja Amellovci sú teda ako hercami, tak aj producentmi filmu. Okrem nch sa vo filme ukážu mená ako Kari Matchett, Greg Bryk a Aaron Abrams. Film by sa mal predstaviť už v roku 2019, a tak má kopu času na natáčanie a marketing. 

film code 8
Zdroj: youtube.com

Špekulovalo sa, že by sa vo filme mohli objaviť aj hviezdy z Arrowverse po boku Stephena Amella. Najviac sa spomínalo meno Victor Garber. Zaujímavosťou je, že postavu Firestorma vo Flashovi hral aj Robbie Amell. Fanúšikovia by teda boli určite radi, keby mohli znova vidieť týchto dvoch hercov pokope. Je otázne, aku veľkú rolu bude mať Stephen Amell ako Garrett. Produkcia novej série Arrowa sa začne totižto už onedlho, a tak si ho vo filme asi moc neužijeme. Taktiež sú tu klebety, že by sa mohol Sung Kang vrátiť do série Rýchlo a Zbesilo, ale to film moc neohrozí. Tak čo, dáte mu šancu?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -