Prvý trailer na Ant-Man and the Wasp je konečne tu! Čo vravíte na prvú romantickú Marvel komédiu?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Prvý Ant-Man and the Wasp trailer je konečne tu!

Tretia Marvelovka tohto roka sa konečne dočkala svojho traileru! Úspešná Marvel komédia spred troch rokov sa vracia, no a musíme povedať, že v poriadnej veľkosti! Najnepravdepodbnejší superhrdina sa tentoraz vracia a to aj so svojou ikonickou komiksovou polovičkou. No a pochopiteľne, predstavuje nám aj ďalšieho zaujímavého záporáka, ktorý sa na komiksových stránkach od Marvelu zjavuje už pekne dlho.

Na režisérske kreslo sa vracia Peyton Reed, ktorý stál za druhou polovicou prvého filmu. Zatiaľ to vyzerá ako skvelá parťákovská superhrdinská akčná jazda, čo je už teraz väčšia zmena oproti prvému filmu, ktorý bol viac uzemnený a smeroval najmä na vtip. O tom, že nás bude baviť aj druhý diel však nepochybujeme. Vyzerá to super, no určite si do budúcna prajeme aj trochu romantickejší trailer, keďže nám tvorcovia sľubovali ich prvú komiksovú romancu. O tom však až v ďalších článkoch. Teraz si vychutnajte prvý trailer na čierneho koňa Marvelu 2018, Ant-Man and the Wasp:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=8_rTIAOohas]

Prvý oficiálny plagát na 18. marvelovku Ant-Man and the Wasp
Prvý oficiálny plagát na 20. marvelovku Ant-Man and the Wasp; Zdroj: facebook.com

Tešíte sa na pokračovanie Ant-Mana? Čo vravíte na jeho spoločníčku Wasp? Ide podľa vás o tohtoročné Marvelovské eso v rukáve? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -