Punisher má skvelý vkus! Ktorý hudobný skladateľ bol vybraný pre najnovší Marvel/Netflix projekt?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Marvel/Netflix seriál konečne dostal poriadneho hudobného skladateľa!

Najočakávanejší seriál od Marvelu? Rozhodne The Punisher. Jon Bernthal si nás touto postavou absolútne získal. Kto vie čím to bolo, no dôvod, prečo Punisher figuruje ako jedna z najzaujímavejších postáv v Marvel komiksoch, sa podarilo zachytiť na kamery priam bravúrne. Keď sme sa teda dozvedeli, že sa o ňom chystá samostatný seriál, nachvíľku sme si museli sadnúť. No a teraz pre vás máme ďalšiu informáciu, kvôli ktorej sa možno väčšina z vás posadí na zadok.

Punisher totižto našiel svojho skladateľa, no a je to konečne veľké meno. Doteraz totiž mali všetky Marvel/Netflix seriály za sebou iba skutočne neznámych hudobných tvorcov. To sa však teraz mení, pretože hudbu k tomuto populárnemu antihrdinovi zloží Tyler Bates! Meno vám je určite známe, pretože toto nie je jeho prvý Marvel projekt.

Na svojom konte má totižto úžasnú orchestrálnu hudbu k obom častiam Strážcov Galaxie. Ak vás zaujíma aj jeho vedľajšia tvorba, tak za zmienku určite stoja temné filmy ako 300 a Watchmen. Určite som teda veľmi zvedavý, čo prinesie do sveta Punishera. S temnotou má totiž rovnaký úspech ako aj so svetlou stránkou, a to je predsa presne to, čo Punisher potrebuje. Držíme palce Tyler!

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=Pvl8rmVki8A]

Čo vravíte na hudobný výber pre Punishera? Máte radi Batesovu prácu? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -