OFFOstatné

Tanečný súboj Red Bull Dance Your Style opäť v Bratislave

Tretí septembrový víkend ovládne naše hlavné mesto tanečný súboj, v ktorom o víťazovi rozhodujú diváci. Na Slovensko sa po roku vracia Red Bull Dance Your Style. Kollárovo námestie 21. septembra 2019 roztancuje šestnástka najlepších slovenských street dancerov. Funk aj pop, reggae aj rock, odležané klasiky aj známe hitovice…

Red Bull Dance Your Style v bratislave

Zdroj: Matus Zetak / Red Bull Content Pool

Red Bull Dance Your Style opäť v Bratislave

Bude to o nečakaných tónoch, na ktoré tanečníci vôbec nie sú pripravení.

Red Bull Dance Your Style ponúka voľnosť a priestor na kreativitu s trochou šoumenstva a úlohu poroty prenecháva v rukách davu. Už o pár týždňov sa môžete tejto zodpovednej funkcie zhostiť aj vy. Pomôžete vybrať víťaza druhého pokračovania tohto tanečného battlu na Slovensku, ktorý postúpi až na svetové finále. Viac ako 50 lokálnych zastávok v 30 krajinách vyvrcholí októbra 2019 v Paríži, za účasti najlepších tanečníkov z celého sveta.

Príďte si na Kollárko v Bratislave vychutnať zmes štýlov – tanečných aj tých hudobných. Popping, locking, breaking v súbojoch jeden na jedného. Tanečný súboj bude opäť spontánny, plný výziev a s víťazom, o ktorom rozhodne ľud.

Red Bull Dance Your Style v bratislave

Zdroj: Lukas Wagneter / Red Bull Content Pool

Hlasovaním s červenými a modrými kartami ovplyvníte postup svojich favoritov do ďalších kôl, a určíte aj absolútneho kráľa či kráľovnú parketu. O srdcia a hlasy davu budú na druhom ročníku tanečného súboja pod holým nebom bojovať skúsení účastníci z minulého roka, ale aj nováčikovia v hre. 

Pozrite si fotky a videá z roku 2018, aby ste vedeli, na čo sa môžete tešiť a pre viac info sledujte web redbull.sk/danceyourstyle a event na Facebooku

Zdroj: Red Bull TS

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  OFFOstatné

  Naozaj z Instagramu už čoskoro zmiznú lajky na príspevkoch?

  OFF

  Po Európe bez hotovosti a kariet? Red Bull Can You Make It akceptuje iba plechovky

  OFFOstatné

  Špeciálna októbrová akcia na PlayStation 4: Herné konzoly so zľavou 25%

  Ostatné

  Najhorší strašidelný dom v USA: získajte 20,000 dolárov za jeho prejdenie

  Pridaj komentár