Tanečný súboj Red Bull Dance Your Style opäť v Bratislave

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Tretí septembrový víkend ovládne naše hlavné mesto tanečný súboj, v ktorom o víťazovi rozhodujú diváci. Na Slovensko sa po roku vracia Red Bull Dance Your Style. Kollárovo námestie 21. septembra 2019 roztancuje šestnástka najlepších slovenských street dancerov. Funk aj pop, reggae aj rock, odležané klasiky aj známe hitovice…

Red Bull Dance Your Style v bratislave
Zdroj: Matus Zetak / Red Bull Content Pool

Red Bull Dance Your Style opäť v Bratislave

Bude to o nečakaných tónoch, na ktoré tanečníci vôbec nie sú pripravení.

Red Bull Dance Your Style ponúka voľnosť a priestor na kreativitu s trochou šoumenstva a úlohu poroty prenecháva v rukách davu. Už o pár týždňov sa môžete tejto zodpovednej funkcie zhostiť aj vy. Pomôžete vybrať víťaza druhého pokračovania tohto tanečného battlu na Slovensku, ktorý postúpi až na svetové finále. Viac ako 50 lokálnych zastávok v 30 krajinách vyvrcholí októbra 2019 v Paríži, za účasti najlepších tanečníkov z celého sveta.

Príďte si na Kollárko v Bratislave vychutnať zmes štýlov – tanečných aj tých hudobných. Popping, locking, breaking v súbojoch jeden na jedného. Tanečný súboj bude opäť spontánny, plný výziev a s víťazom, o ktorom rozhodne ľud.

Red Bull Dance Your Style v bratislave
Zdroj: Lukas Wagneter / Red Bull Content Pool

Hlasovaním s červenými a modrými kartami ovplyvníte postup svojich favoritov do ďalších kôl, a určíte aj absolútneho kráľa či kráľovnú parketu. O srdcia a hlasy davu budú na druhom ročníku tanečného súboja pod holým nebom bojovať skúsení účastníci z minulého roka, ale aj nováčikovia v hre. 

Pozrite si fotky a videá z roku 2018, aby ste vedeli, na čo sa môžete tešiť a pre viac info sledujte web redbull.sk/danceyourstyle a event na Facebooku

Zdroj: Red Bull TS

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -