Chucky sa vracia! Kedy príde očakávaný remake kultového hororu Detská hra?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Remake hororu Detská hra je skutočnosťou!

Hororová klasika z roku 1988, ktorá preslávila bábiku Chucky, sa vráti v úplne novom obraze! Film by nám malo priniesť štúdio MGM, no práve tu vznikajú prvotné problémy. Autorské práva totižto vlastní štúdio Universal a na svet prichádza zložitá situácia. Najnovšie správy nám potvrdili niečo zaujímavé. Distribútorské štúdio pôvodných filmov United Artists pravdepodobne našlo spôsob, ako oddeliť práva a Detská hra konečne dostane zelenú!

Zdroj: youtube.com

Lars Klevberg si v nadchádzajúcom projekte vybojoval miesto režiséra. Jeho najväčším filmom je nadchádzajúca hororová snímka Polaroid. Tá sa mala objaviť už vlani, ale nestalo sa tak kvôli bankrotu filmového štúdia Weinstein. V každom prípade je práve Klevberg mužom, ktorý by mal Chuckyho zaradiť na obrazovky novej generácie. Podľa informácií by sa mal dej sústreďovať na skupinu detí, na rozdiel od jedného dieťaťa, ako tomu bolo v pôvodnej sérii. Zatiaľ čo bola stará bábika posadnutá duchom sériového vraha, tá nová by mala v sebe skrývať aj tajomné triky. Čo tým chce autor povedať?

Dočká sa Detská hra aj vlastného seriálu?

Tvorca série Don Mancini sa presúva do televízie. Detská hra by sa totižto mala dočkať vlastného seriálu, ktorý bude nadväzovať na udalosti minuloročného filmu Cult of Chucky. Tento počin je už siedmym v poradí a pravdepodobne aj posledným z danej série.

Zdroj: indiewire

Na projekte pracujú taktiež producenti z filmu To David Katzenberg a Seth Grahame-Smith. Scenár by mal napísať Tyler Burton Smith. Natáčanie by sa malo začať už v septembri v kanadskom meste Vancouver. To pre nás znamená len jediné – premiéra by sa mohla uskutočniť niekedy na jeseň roku 2019. Kedy sa dozvieme nejaké podstatné informácie, to je zatiaľ otázne. Stane sa tak až pri samotnej produkcii filmu? Dávate vôbec nadchádzajúcemu remakeu nejakú šancu na úspech? Vaše reakcie nám nezabudnite napísať do komentára.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -