Road to Comic-Con 2022 sa presúva do play-off fázy

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Road to Comic-Con 2022 sa presúva do play-off fázy. Tri najlepšie tímy spoločne s pozvanými hráčmi Entropiq zabojujú vo víkendových bojoch o postup na offline finále na festivale Comic-Con Prague 2022 a prize pool 50.000 Kč.

Road to Comic-Con 2022

Bodované turnaje priniesli najlepšiu trojicu tímov, ku ktorej sa do play-off pripojí pozvaný tím Entropiq. Miesto v play-off si vybojoval bývalý tím Podnik, ktorý počas turnajov prešiel pod organizáciu Enterprise.

Road to Comic-Con 2022
Zdroj: lancraft.cz

Kompletnú štvorku následne doplnia z druhého a tretieho postupového miesta tímy Absolute Amateurs a WoofWoof, z ktorých si obaja v rámci kvalifikačných turnajov pripísali aj po jednej výhre.

Play-off víkend nás čaká už o pár dní, 9.-10.4.2022, kedy sa od 13:30 v sobotu aj nedeľu začnú jednotlivé zápasy. Tímy sa postavia do Double Elimination BO3 pavúka. Sledovať ich budete môcť na Twitchi LanCraftTV. Komentovanými zápasmi vás budú sprevádzať SajmoN, TheRoughBaby a TIXI.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -