Historicky prvé domáce Valorant LAN finále je už za rohom. Rozdávať sa bude 50.000 Kč

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Festival Comic-Con Prague privíta historicky prvé domáce Valorant LAN finále, v ktorom sa stretnú dva najlepšie tímy Valorant série Road to Comic-Con. Tie sa po troch kvalifikačných turnajoch a rozstrelovej fáze dostali až priamo do pražského finále, kde zabojujú o celkový prize pool 50.000 Kč.

Road to Comic-Con Valorant séria sa pomaly blíži do poslednej časti, ktorou je offline finále na festivale Comic-Con Prague. Po troch úspešných kvalifikáciach sa do sobotňajších priamych vyraďovacích bojov dostali 4 najlepšie celky, z ktorých si však len 2 mohli zabezpečiť postup na finále.

Aj keď výsledky z predposlednej fázy série boli na prvý pohľad jednoznačné, presný opak by potvrdili diváci na streame, ktorí s napätím sledovali každé kolo, keď sme sa v jednotlivých zápasoch pozreli hneď do niekoľkonásobných overtimov. Ani jeden z tímov tomu druhému nedaroval nič zadarmo.

Valorant LAN finále
Zdroj: lancraft.cz

Vo finále sa tak môžeme tešiť na súboj Straight outta retirement proti FERRARI PEEK 2.0. Ten sa odohrá 15. 10. 2021 od 16:30 na festivale Comic-Con Prague v hale C3. Svoj tím tak môžete prísť podporiť priamo na miesto, kde vás už aj počas piatočného dňa čaká program. Všetky informácie o festivale a programe nájdete na webe www.comiccon.cz.

Okrem toho pre vás daný zápas bude vysielaný na twitch.tv/lancraftcz, keď vás streamom prevedie už známa dvojka SajmoN a TheRoughBaby. SajmoN sa pripojí priamo z miesta
diana, keď si ho budú môcť v role moderátora vychutnať diváci počas všetkých dní festivalu a Rough sa následne pripojí online z pohodlia domova.

My sa na vás tešíme, či už priamo v Prahe alebo virtuálne na Twitchi, na piatkovú korunováciu prvého majstra Road to Comic-Con vo Valorante!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -