Historicky prvé domáce Valorant LAN finále je už za rohom. Rozdávať sa bude 50.000 Kč

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
- Advertis

Festival Comic-Con Prague privíta historicky prvé domáce Valorant LAN finále, v ktorom sa stretnú dva najlepšie tímy Valorant série Road to Comic-Con. Tie sa po troch kvalifikačných turnajoch a rozstrelovej fáze dostali až priamo do pražského finále, kde zabojujú o celkový prize pool 50.000 Kč.

Road to Comic-Con Valorant séria sa pomaly blíži do poslednej časti, ktorou je offline finále na festivale Comic-Con Prague. Po troch úspešných kvalifikáciach sa do sobotňajších priamych vyraďovacích bojov dostali 4 najlepšie celky, z ktorých si však len 2 mohli zabezpečiť postup na finále.

Aj keď výsledky z predposlednej fázy série boli na prvý pohľad jednoznačné, presný opak by potvrdili diváci na streame, ktorí s napätím sledovali každé kolo, keď sme sa v jednotlivých zápasoch pozreli hneď do niekoľkonásobných overtimov. Ani jeden z tímov tomu druhému nedaroval nič zadarmo.

Valorant LAN finále
Zdroj: lancraft.cz

Vo finále sa tak môžeme tešiť na súboj Straight outta retirement proti FERRARI PEEK 2.0. Ten sa odohrá 15. 10. 2021 od 16:30 na festivale Comic-Con Prague v hale C3. Svoj tím tak môžete prísť podporiť priamo na miesto, kde vás už aj počas piatočného dňa čaká program. Všetky informácie o festivale a programe nájdete na webe www.comiccon.cz.

Okrem toho pre vás daný zápas bude vysielaný na twitch.tv/lancraftcz, keď vás streamom prevedie už známa dvojka SajmoN a TheRoughBaby. SajmoN sa pripojí priamo z miesta
diana, keď si ho budú môcť v role moderátora vychutnať diváci počas všetkých dní festivalu a Rough sa následne pripojí online z pohodlia domova.

My sa na vás tešíme, či už priamo v Prahe alebo virtuálne na Twitchi, na piatkovú korunováciu prvého majstra Road to Comic-Con vo Valorante!

Pridaj komentár

Mohlo by sa ti páčiť