Otrasná česká rozprávka Bubeník a princezna – Podvod za 3 milióny eur?

Nenechajte si ujsť

Rozprávka Bubeník a princezna

Posledné dni je česká rozprávka Bubeník a princezna jednou z najrozoberanejších tém nielen na českom a slovenskom internete, ale dokonca aj v zahraničí. Najviac zaujal rozpočet rozprávky, a to neuveriteľných 82 miliónov českých korún, čo je niečo nad 3 milióny eur. Aká je však pravda a kto za celým filmom stojí?

Je to celé podvod, alebo ju reálne uvidíme v kinách?!

Myslím, že väčšine z nás je na prvý pohľad jasné, že rozprávka nemôže byť myslená vážne a tento pokus o film nemôže byť vypustený do sveta. Takže môžeme zhrnúť viacero možností, ako celý film dopadne.

Bubeník a princezna - podvod
Zdroj: imdb.com

1. Rozprávka naozaj vyjde?

Prvá možnosť, podľa mňa najmenej pravedepodobná je tá, že rozprávka reálne vyjde. Myslím, že to by nikto z nás nechcel, a to ani sami autori filmu. Aj keď je možné, že by na ňu ľudia do kina zo srandy išli a tak by sa dalo aj niečo zarobiť. Avšak tie 3 milióny eur by sa im naspäť určite nevrátili.

2. Za rozprávkou stojí niekto iný!

Čo keď za rozprávkou reálne nie sú len 2 osoby – Alex Pieter a Petr Brych? Všetkým určite hneď napadne český zabávač Kazma, ktorý má za sebou nejednu podobnú kontroverznú vec. No ako vieme, Kazma to robí potajomky tak, aby ho nikto neodhalil. A je v tom naozaj dobrý! Preto si myslím, že do takejto veci by nikdy nešiel. Avšak, možno sa niekto hraje na druhého Kazmu a chce sa zabaviť na úkor filmových nadšencov.

3. Celý film je podvod

Môže sa jednať o podvod s peniazmi, kde štúdio Angels Pictures dostalo dotáciu 82 miliónov českých korún. Dali pár tisíc na trailer a film nikdy nevyjde, alebo bude naozaj dobre utajovaný. A tu je ten problém. Keby naozaj štúdio chcelo urobiť podvod s peniazmi, prečo by mal trailer cez 350 tisíc pozretí a sami na seba pútali pozornosť? Túto možnosť môžeme rovno vylúčiť.

Bubeník a princezna - podvod
Zdroj: imdb.com

4. Reklama

Však to všetci poznáme, aj zlá reklama je reklama, a vo svete to naozaj platí! Ak ide o tento film, tak dvojnásobne. Predsa len, ide o totálnu hlúposť, no články na weboch a YouTube videá o traileri sú v stovkách a nestojíme za nimi len my, ostatní Slováci a Česi, ale aj zahraničné média. Štúdio Angels Pictures, ktoré doteraz nikto nepoznal, pozná už skoro celé Slovensko a Česko. Možno sme sa len nachytali do pasce a štúdio si pre nás po zviditeľnení nachystá niečo naozaj dobré! Nechajme sa prekvapiť a dúfajme.

Čo na celej rozprávke nesedí?

Lepšou otázkou by zrejme bolo, čo sedí? Pretože všetko, čo sme doteraz videli, nedáva žiaden zmysel. Štúdio založené pred necelým rokom a financie na film cez 3 milióny eur, pričom rozprávka má vyjsť čoskoro. Všetci ale vieme, že najmä na animovaných rozprávkach sa pracuje niekoľko rokov – ako by to teda zvládlo malé české štúdio? A prečo na rozprávke spolupracovali veľké mená ako Karel Gott? On snáď nevidel akú rozprávku dabuje? Samozrejme je tu veľa ďalších vecí, ale tie podľa mňa radšej netreba rozoberať.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=Q6pvuIn_mlk]

Všetky možnosti toho, ako film bude pokračovať, sme brali od YouTubera Fredyho Videa, ktorý natočil skvelé video, v ktorom o rozprávke povedal viac. Ak vás Bubeník a princezna zaujal, určite si to pozrite, alebo len zadajte názov rozprávky do Google či YouTube a vyskočia na vás desiatky článkov a reakcií.

Čo si myslíte vy? Ako budú prebiehať následujúce týždne odhaľovania rozprávky? Myslíte si, že rozprávka naozaj príde aj do našich kín? Napíšte nám vaše názory do komentárov! 

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -