Dokumentárny seriál Mafiáni prichádza s druhou sériou! Prvá časť mala na RTVS neuveriteľný úspech

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Dokumentárny seriál Mafiáni patril medzi najobľúbenejšie slovenské relácie. Bol jedným z málo projektov, ktoré sa nebáli dať servítku pred ústa a odhaľoval slovenské podsvetie a mafiánskych bossov. Prvej série sme sa dočkali ešte na jar 2016, no RTVS sa rozhodla pokračovať. Prvú časť druhej série sme mali možnosť vidieť 21. septembra na Jednotke. Druhá série nesie názov Súmrak Bossov a celkovo nám prinesie 12 častí – takže 12 príbehov z podsvetia na Slovensku. Prvá časť sa zamerala na známeho vraha Jozefa Roháča, prezývaného aj Potkan. Tento špecialista na výbušniny má na konte niekoľko vrážd, vrátane bombového atentátu v Budapešti v roku 1988 – pri ktorom zomreli štyria ľudia.

Seriál Mafiáni prišiel s prvou častou druhej série!

Prvú časť druhej série malo sledovať až 258-tisíc divákov. Prekonal tak aj hlavný program jednotky na ten deň, Zlaté časy. Niet však divu, že sa tomuto seriálu tak darí. RTVS dobre vie do čoho šla a uvedomuje si, že táto téma je slovenským divákom blízka. Dokazuje to aj film Únos, ktorému sa v kinách darilo neuveriteľne dobre práve kvôli téme, ktorú rozoberal. Na ďalšie príbehy organizovaného zločinu, vrážd a zmiznutí na Slovensku sa pozrieme ešte v 11 častiach, ktoré nás čakajú. Nezabudnite si prečítať kompletný rozpis názvov častí, aby ste vedeli, čo vás čaká a neminie.

 1. Jozef Roháč – vrah, ktorý rád diskutoval
 2. Jozef Ducký – zabilo ho podsvetie?
 3. Dunajská streda, malé mesto veľkého zločinu
 4. Lajos Sátor – vrah na úteku
 5. Zločin ako droga, príbeh Bakiho Sadikiho
 6. Vareha – rytier von DPH
 7. Bratia Mellovci – Černákova franšíza na Hornej Nitre
 8. Muszka, Tóth a Zlatý trojuholník na východe SR
 9. Biele kone sa tiež strieľajú
 10. Sýkorky: Mocné, nebezpečné, večné
 11. Trójsky kôň v krvavom tuneli
 12. Marián Kočner: Biznis medzi politikou a podsvetím

Prvá časť seriálu:

Druhú časť s názvom Jozef Ducký – zabilo ho podsvetie?, si budete môcť pozrieť už 28. septembra na Jednotke (štvrtok). Následnú reprízu si môžete pozrieť 30. septembra (sobota). Čo zatiaľ hovoríte na prvú časť?

ZDROJrtvs

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -