Ikonická dvojica Sam a Dean sa vracajú v traileri na 13. sériu seriálu Supernatural!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Predĺžený trailer na 13. sériu populárneho seriálu Supernatural k nám konečne dorazil! V ukážke na nadchádzajúcu sériu nám toho stanica CW ukazuje vcelku dosť. Kde sa teda Sam (Jared Padalecki) a Dean (Jensen Ackles) po bitke s Luciferom nachádzajú? To, ako aj predbežný pohľad na nadchádzajúce dobrodružstvá, nájdete práve v traileri!

Nezastaviteľne prichádzajúca 13. séria Supernaturalu nám samozrejme poskytne mnoho ďalších výprav bratov Sama a Deana, ktoré tak veľmi milujeme. Navyše sa však dočkáme niečoho špeciálneho. Jedna z epizód ponesie meno Wayward Sisters, pričom jej náplň bude spinoff príbeh postavy šerifky Jody Mills. Jody sa už mnohokrát opakovane ukázala byť užitočným spojencom bratov Winchesterovcov. Postava nám bola poprvýkrát predstavená ešte v piatej sérii, kedy sa postarala o dve mladé ženy, ktorých životy sa navždy zmenili kvôli interakcii s nadprirodzenými udalosťami. Práve tento príbeh bude prerozprávaný v epizóde Wayward Sisters.

Supernatural
zdroj: pogdesign.co.uk

Nikdy nekončiaci kultový Supernatural

Ak ste z nejakého dôvodu seriálu s hrôzostrašným slovenským názvom Hrozba z temnoty nikdy nedali šancu, toto je jeho pravá podstata: Príbeh Supernaturalu nasleduje dvoch bratov, Sama a Deana Winchesterovcov. Táto ikonická dvojica svoje životy už dlhé roky trávi na cestách s jednoduchým poslaním. Ich úlohou je bojovať s nadprirodzenými hrozbami, čo zahŕňa aj démona, ktorý zabil ich matku, spolu s klasickými upírmi, duchmi, anjelmi, padlými bohmi či všeobecnými monštrami. Zatiaľ sa im vždy podarilo súboj vyhrať s pomocou verných spojencov. Každé víťazstvo však prichádza s cenou.

Kochať sa môžeme aj zopár novými fotkami i plagátom:

supernatural
zdroj: www.comingsoon.net
supernatural
zdroj: www.comingsoon.net
supernatural
zdroj: www.comingsoon.net
supernatural
zdroj: www.comingsoon.net

Sledujete, alebo ste niekedy v minulosti sledovali seriál Supernatural? Ako sa teraz zdá, nadchádzajúca 13. séria bude opäť skvelým pokračovaním nikdy nekončiacich dobrodružstiev. Tentokrát sa však môžeme tešiť aj na fanúšikmi dlho očakávanú spinoff epizódu. Premiéry prvej časti sa dočkáme už 12. októbra. Čakanie si dovtedy môžete skrátiť zhliadnutím traileru, ktorý nájdete vyššie v článku.

ZDROJCW

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -