Seriály

Trailer na vianočnú časť seriálu Riverdale odhaľuje, že sa Betty dá dokopy s Archiem, aby chytili tajomného vraha!

Nasledujúc za minulou epizódou druhej série Riverdale, vydala stanica CW trailer na Midseason Finale (finále prvej polovice série)! Epizóda dostala názov “Chapter Twenty-Two: Silent Night, Deadly Night” a do mestečka Riverdale konečne prišli Vianoce! Posledná časť bola plná zvratov a nezabudla rozdeliť ani naše obľúbené páry “Bughead” a “Varchie”. Určite sa tak môžeme tešiť na dôsledky konaní z minulej epizódy. Okrem iného sa pravdepodobne dočkáme aj ďalšieho stretnutia s tajomným vrahom zvaným The Black Hood. Podľa traileru však svoju zbraň tentokrát namieri rovno na Betty. Poďme sa tak spolu pozrieť na všetko, na čo sa môžeme v očakávanom Midseason Finale tešiť!

Seriál Riverdale a Midseason Finale druhej série!

“Zatiaľ čo pátrala po svojich vianočných darčekoch, Veronica (Camila Mendes) odhalí veľké tajomstvo, ktoré pred ňou Hiram (Mark Consuelos) skrýval. Pohroma z Jugheadovho (Cole Sprouse) stretnutia s Penny Peabody (Brit Morgan) vytvorí medzi ním a FP (Skeet Ulrich) veľké napätie. Medzitým, drzá Cheryl (Madelaine Petsch) zoberie veci do vlastných rúk potom, čo jej Penelope (Nathalie Boltt) povedala, že si tento rok nemôžu dovoliť Vianoce. Nakoniec, Betty (Lili Reinhart) a Archie (KJ Apa) sa spoja, aby sa raz a navždy zbavili Black Hooda, no všetko vedie do nebezpečného zúčtovania. V epizóde uvidíme aj Marisol Nichols, Madchen Amick, Luke Perry, Ashleigh Murray a Casey Cott.”

Všetko však nasvedčuje tomu, že sa medzi Betty a Archiem dočkáme aj nejakého romániku. Netreba však predbiehať. Sme naozaj zvedaví, ako sa situácia s tajomným vrahom Black Hoodom vyvinie. Pokiaľ máte nejaké podozrenie, kto sa skrýva pod maskou, určite nám to dajte vedieť dole do komentárov! Midseason Finale druhej série seriálu Riverdale sa dočkáme už v stredu 13. decembra, zatiaľ čo u nás to vychádza na štvrtok

seriál riverdale

Zdroj: comingsoon.net

seriál riverdale

Zdroj: comingsoon.net

seriál riverdale

Zdroj: comingsoon.net

seriál riverdale

Zdroj: comingsoon.net

seriál riverdale

Zdroj: comingsoon.net

seriál riverdale

Zdroj: comingsoon.net

seriál riverdale

Zdroj: comingsoon.net

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Seriály

  Finále desiatej série seriálu The Walking Dead sa kvôli koronavírusu oneskorí. Kedy ho uvidíme?

  SeriályTrailery

  Mysleli ste si, že Adventure Time je príliš šialené? Nová animovaná séria ho ľahko schová do vrecka

  Seriály

  Nová mysteriózna séria z počiatkov Hollywoodu je na obzore

  Seriály

  Seriály založené na knihách, ktoré musíte aspoň raz v živote vidieť

  Pridaj komentár