Seriály

Siedma séria Game of Thrones má konečne dátum príchodu. Kedy sa dočkáme premiéry?

Siedma séria Game of Thrones

Po epickom ukončení šiestej série sme všetci očakávali dátum príchodu ďalšej série. A tento moment nadišiel práve teraz. Televízna stanica HBO konečne vypustila tento dátum do sveta. Siedma séria Game of Thrones sa začne 17. júla 2017. Samozrejme svetová premiéra bude o deň skôr, čiže 16. júla. Prejde viac ako rok a naše napäté čakanie sa konečne ukončí.

Daenerys prichádza

Po dlhom čakaní sa konečne dočkáme príchodu Daenerys do Siedmych kráľovstiev. Po tom, čo šiesta séria skončila záberom na jej obrovské vojsko plávajúce k brehom Siedmych kráľovstiev, dostaneme odpoveď na otázku, či Daenerys zasadne na železný trón alebo nie. Spojí sa aj s Jonom tak, ako mnohí dúfajú? Splynú oheň a ľad v boji proti bielym chodcom? Dostanú sa bieli chodci za ľadovú stenu? Nájde Arya cestu domov k svojim súrodencom? Všetky otázky, ktoré nám vŕtajú v hlave budeme mať zodpovedané v novej sérií Game of Thrones.

Game Of Thrones 7. séria

Jon a Daenerys

Skrátená séria

Podľa posledných informácií však nebude mať táto séria 10 epizód, ako sme boli doteraz zvyknutí. Budeme sa musieť uskromniť a dúfať, že posledná séria príde o čosi skôr a nebudeme musieť čakať rok, ako na siedmu sériu. Keďže oficiálny trailer ešte neuzrel svetlo sveta, môžme sa len domnievať, čo nám toto dlho očakávané majstrovské dielo (ak to, samozrejme, majstrovské dielo bude) prinesie. Určite však nadchne mnohých, ak sa bude niesť v stopách predošlých sérií a zožne taký obrovský úspech, aký očakávame.

Siedma séria Game of Thrones

Oficiálny plagát pre 7. sériu, Zdroj: winteriscoming.com

Related posts
RecenzieSeriály

Nový seriál High Fidelity hrá skvelý hudobný aj herecký koncert | High Fidelity RECENZIA

SeriályTrailery

Krvavé zabíjanie démonov sa vracia v traileri na tretiu sériu Netflix seriálu Castlevania

SeriályTrailery

Šerif Jim Hopper žije. Pozrite si prvú ukážku na štvrtú sériu Netflix seriálu Stranger Things

Seriály

Odchod Michonne či vojna na spadnutie. Čo všetko nám odhalil nový trailer na pokračovanie 10. série The Walking Dead?

Pridaj komentár