Seriály

Siedma séria Game of Thrones má konečne dátum príchodu. Kedy sa dočkáme premiéry?

Siedma séria Game of Thrones

Po epickom ukončení šiestej série sme všetci očakávali dátum príchodu ďalšej série. A tento moment nadišiel práve teraz. Televízna stanica HBO konečne vypustila tento dátum do sveta. Siedma séria Game of Thrones sa začne 17. júla 2017. Samozrejme svetová premiéra bude o deň skôr, čiže 16. júla. Prejde viac ako rok a naše napäté čakanie sa konečne ukončí.

Daenerys prichádza

Po dlhom čakaní sa konečne dočkáme príchodu Daenerys do Siedmych kráľovstiev. Po tom, čo šiesta séria skončila záberom na jej obrovské vojsko plávajúce k brehom Siedmych kráľovstiev, dostaneme odpoveď na otázku, či Daenerys zasadne na železný trón alebo nie. Spojí sa aj s Jonom tak, ako mnohí dúfajú? Splynú oheň a ľad v boji proti bielym chodcom? Dostanú sa bieli chodci za ľadovú stenu? Nájde Arya cestu domov k svojim súrodencom? Všetky otázky, ktoré nám vŕtajú v hlave budeme mať zodpovedané v novej sérií Game of Thrones.

Game Of Thrones 7. séria

Jon a Daenerys

Skrátená séria

Podľa posledných informácií však nebude mať táto séria 10 epizód, ako sme boli doteraz zvyknutí. Budeme sa musieť uskromniť a dúfať, že posledná séria príde o čosi skôr a nebudeme musieť čakať rok, ako na siedmu sériu. Keďže oficiálny trailer ešte neuzrel svetlo sveta, môžme sa len domnievať, čo nám toto dlho očakávané majstrovské dielo (ak to, samozrejme, majstrovské dielo bude) prinesie. Určite však nadchne mnohých, ak sa bude niesť v stopách predošlých sérií a zožne taký obrovský úspech, aký očakávame.

Siedma séria Game of Thrones

Oficiálny plagát pre 7. sériu, Zdroj: winteriscoming.com

Related posts
Seriály

Seriál Loki bude aj osobnou drámou. Čo prezradil jeho tvorca?

Seriály

Nový trailer ku krátkometrážnemu seriálu Survive nám ukazuje herečku Sophie Turner v mrazivom boji o prežitie

Seriály

Predstaviteľ Jima Hoppera povedal, že 4. séria Stranger Things mala vyjsť začiatkom roku 2021. Dočkáme sa jej neskôr?

Seriály

V seriáli Westworld sa ukázal drak Drogon a scenáristi Game of Thrones. Čo to malo znamenať?

Pridaj komentár