Slovenský seriál Víťaz od režiséra filmu Pelíšky má dnes premiéru. Kde si ho môžete pozrieť?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

V dlho očakávanom rodinnom komediálnom seriáli režiséra Jana Hřebejka, oceneného na Berlinale a držiteľa Českého leva, sa predstaví hviezdne obsadenie vrátane Adyho Hajdu a Ivany Chýlkovej. Slovenský seriál Víťaz sa zameriava na život bývalého premiéra.

Slovenský seriál Víťaz dostupný na pozretie

Prvý pôvodný slovenský seriál SkyShowtime, Víťaz, má 4. septembra 2023 premiéru na SkyShowtime, ďalšej veľkej európskej streamovacej službe. Tento pútavý a dlho očakávaný komediálny seriál bude k dispozícii na všetkých 22 trhoch, kde je služba dostupná. Víťaz obsahuje šesť epizód, ktoré budú pridávané na platformu každý pondelok. Prvá epizóda je už teraz k dispozícii na sledovanie.

Víťaz je pútavá rodinná komédia, ktorá sleduje život Viktora Hudáka (Ady Hajdu), bývalého premiéra malej európskej krajiny, ktorý sa po desaťročí snaží získať späť srdcia svojej rodiny, ktorú počas svojej politickej kariéry zanedbával. Snaží sa začleniť do bežných činností a zároveň sa pokúša získať späť náklonnosť svojich dcér a manželky. Jeho cesta je však plná nečakaných a úplne nových každodenných výziev, ktoré niekedy prekonávajú tie, s ktorými sa stretol počas svojho pôsobenia v parlamente. Seriál s dokonalou kombináciou humoru a drámy skúma dobrodružnú cestu Viktora, jeho dcér, manželky a najbližších.

Víťaza režíroval renomovaný český filmár Jan Hřebejk (kultová česká komédia Pelíšky), scenár napísali Zuzana Dzurindová a Peter Nagy, a hlavným kameramanom je Martin Šácha. V hlavných úlohách sa po boku populárneho slovenského herca Adyho Hajdu predstavia držiteľka Českého leva Ivana Chýlková, na Českého leva nominovaná Natalia Germani, ale aj mladé vychádzajúce hviezdy Petra Dubayová a Rebecca Rigová. Ďalšie herecké obsadenie tvoria Noël Czuczor, Milan Ondrík, Zuzana Páleníková, Ján Jackuliak, Kristína Sisková, Rea Frlajsová, Vladislav Plevčík, Sarah Arató a Štefan Martinovič.

vitaz slovensky serial
Zdroj: SkyShowtime

Hlavným producentom seriálu je Jan Bílek, výkonným producentom Aleš Týbl. Ďalšími producentmi, ktorí sa na seriáli podieľali, sú Tereza Polachová a Steve Matthews. Seriál Víťaz sa natáčal prevažne v Bratislave.

SkyShowtime je k dispozícii priamo v aplikácii SkyShowtime na zariadeniach s operačným systémom Apple iOS, tvOS, na zariadeniach s operačným systémom Android, Android TV, Google Chromecast, LG TV, Samsung a prostredníctvom webovej stránky: www.skyshowtime.com. Cena mesačného predplatného SkyShowtime je 5,99 EUR (bez reklám). Služba ponúka sedemdňovú skúšobnú dobu zadarmo – s možnosťou zrušenia kedykoľvek.

Viac informácii o pôvodnom SkyShowtime seriáli Víťaz: https://www.skyshowtime.com/sk/its-time-for/the-winner

Zdroj: TS SkyShowtime

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -