Rýchly a lacný? Motorola omylom odhalila všetko o ich nadchádzajúcom smartfóne Moto G Fast

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Americká spoločnosť Motorola si pre nás pripravuje nové smart zariadenie, ktoré sa zaradí do stále rastúcej série modelov Moto G8. Aký bude a čo všetko už vieme o modeli Moto G Fast?

Pôvodný únik informácií pochádza priamo z oficiálneho YouTube kanálu Motorola, avšak len pár hodín po zverejnení videa ho tvorcovia vymazali. No ako tomu už v digitálnom svete chodí, technologickí nadšenci si stihli video uložiť a reuploadli ho.

Smartfón Moto G Fast bude ultrarýchly a lacný

Nová kúsok nebude len tak obyčajným smartfónom. Tvorcovia si na svojom pripravovanom modeli dávajú záležať a dočkať by sme sa mali ultrarýchlosti, ultracitlivosti a rôznych iných, zatiaľ utajovaných inovácií.

Podľa vymazaného videa bude Moto G Fast vo svojom vnútri obsahovať 3 GB RAM, čo je o 1 GB menej ako pri súčasnom vlajkovom modeli Moto G8. Aj z toho dôvodu sa neočakáva, že zariadenie bude konkurencie schopné s inými poprednými výrobcami smartfónov.

Celé zariadenie bude poháňať 8-jadrový procesor Qualcomm Snapdragon (zatiaľ nie je bližšie špecifikovaný typ).

Moto G Fast
Zdroj: gizbot.com

Výdrž batérie až 48 hodín

Motorola tiež tvrdí, že svojim zákazníkom poskytne unikátnu výdrž batérie a pri neustálom používaní bude zariadenie aktívne až dva dni.

Vylepšeniami prejde aj zadná kamera, kde môžeme vedľa hlavného snímača vidieť aj ultraširoký snímač a makro objektív. Momentálne však nepoznáme žiadne bližšie špecifikácie a na všetky ostatné podrobnosti si budeme musieť počkať.

Medzitým si dobu čakania môžete spríjemniť novým handsetom Moto G Pro, ktorý výrobca začal predávať aj v Európe za 329 eur. Ak ak ste obľúbencami značky Motorola, určite nikam neodchádzajte. Americký výrobca v odvetví telekomunikácií si totiž pre nás pripravuje viacero noviniek, ktoré budú predstavené v druhej polovici 2020.

Čo hovoríte na pripravovaný smartfón Moto G Fast? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -