Motorola predstavila véčkový smartfón Razr. Nové prevedenie legendy prekvapí najmä cenou

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Motorola Razr: Legenda sa vracia

Skladací smartfón Motorola Razr je moderný výjav starých dobrých véčiek. Jeho špecialitou sú dva dotykové displeje – jeden sa nachádza na vonkajšej strane, zatiaľ čo druhý vás ohromí veľkosťou 6,2 palca po jeho otvorení. O jeho predstavení informuje portál CNET.

Poháňať ho bude procesor Qualcomm Snapdragon 710, zatiaľ čo ponúkne 128 GB úložiska. O pamäti RAM zatiaľ nebola reč, no je v medziach možností očakávať 4 alebo 6 GB.

Z hľadiska výkonu smartfón nie je ničím špeciálny, obzvlášť vzhľadom na jeho cenovku. Motorola stavia na kompaktnosť pri jeho zložení a nepochybne silný faktor nostalgie.

Predobjednávky v USA začnú 26. decembra 2019, pričom prvé kusy by sa do rúk zákazníkov mali dostať v januári 2020. V decembri by mal byť Razr okrem toho dostupný aj vo „vybraných krajinách naprieč Európou„.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Amerických zákazníkov bude stáť 1 500 dolárov, čo je v prepočte zhruba 1 360 eur. Po pripočítaní cla a iných poplatkov na dovoz by v Európe mal stáť aspoň 1 500 eurstále však ide o zatiaľ najlacnejší skladací mobilný telefón.

Zdroj: motorola.com, cnet.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -