Lacnejšie to už ani nejde. Slovákov ohromí tento výhodný smartfón s 5G pripojením

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Lacný 5G smartfón: Budúci bestseller Slovákov?

Spoločnosť Motorola predstavila moto g34 5G, svoje najdostupnejšie 5G zariadenie. Smartfón disponuje kompaktným a kvalitný displej, ktorý má vlastnosti chýbajúce aj na častokrát omnoho drahších telefónoch. 5G pripojenie v kombinácii s veľkou 5000 mAh vás nenechajú v štichu. Toto všetko si môžu pritom Slováci zaopatriť za naozaj lákavo nízku cenu.

Prvá vec, ktorú si na novom telefóne všimnete, je 6,5-palcový displej s obnovovacou frekvenciou 120 Hz. Používanie je komfortné vzhľadom na 85 % pomer obrazovky k telu, vďaka ktorému sa pohodlne sledujú filmy, seriály a hrajú hry. K zážitku dodávajú aj stereo reproduktory, poháňané technológiou Dolby Atmos. Zvukový profil nefunguje len so zabudovanými reproduktormi, ale používatelia by ho mali pocítiť aj pri používaní slúchadiel či externých reproduktorov.

moto
Zdroj: Motorola

Výkon smartfónu dodáva platforma Snapdragon 695 5G, ktorá vám postačí na všetky každodenné úkony. Strihať 8K 60 FPS videá na moto g34 5G strihať nebudete, ale sociálne siete vám pôjdu bezproblémovo. Sťahovanie médií cez 5G je taktiež bleskové a používateľov poteší aj rýchlosť nabíjania v kombinácii s veľkou batériou.

Moto g34 5G je vybavený Quad Pixel snímačom s rozlíšením 50 Mpix. Dostupný je aj špeciálny fotoaparát Macro Vision, ktorý zachytáva drobné detaily. Fanúšikov „selfíčiek“  poteší 16 Mpix predný fotoaparát.

moto smartfon
Zdroj: Motorola

Príjemný dizajn a lákavá cenovka

Systém Android 14 je samozrejmosťou. Tento OS sa môže pochváliť prispôsobiteľným, ochranným a užívateľsky zameraným dizajnom. Android 14 tiež zahŕňa väčšiu inkluzívnosť s vylepšenými funkciami zraku a sluchu, čo zaisťuje jednoduché a prispôsobené zariadenie pre všetkých používateľov.

Okrem toho, čo je vnútri smartfónu, zaujme aj exteriér. Telo je vyrobené z matnej zadnej časti, ktorá dáva dojem, že držíte v ruke omnoho prémiovejšie zariadenie. Pre nadšencov dizajnu bude dostupná aj špeciálna edícia s vegánskou kožou. Na slovenskom trhu budú dostupné farby Charcoal Black, Ice Blue a Ocean Green, pričom uvádzacia cena bola stanovaná na 169 eur.

Zdroj: TS Motorola

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -