Film The Walking Dead: Stretnú sa vo filme postavy Ricka a Daryla?

Nenechajte si ujsť

Zoltán Hegyi
Zoltán Hegyi
Som mladý chalan, ktorý od narodenia miluje filmový svet. Na filmoch som vyrastal a chcem na nich aj zostarnúť. Verím, že každý si musí ísť za svojim snom a preto si aj ja teraz idem za tým svojim.

Nie je tomu tak dávno, čo seriál The Walking Dead prišiel o jednu z jeho najhlavnejších postáv. Andrew Lincoln, predstaviteľ Ricka Grimesa sa s nami ťahal neuveriteľných 9 rokov a práve vysielajúca 10. séria je prvá, v ktorej sa nevyskytuje.

Odišiel veľmi zaujímavým spôsobom a zanechal po sebe príliš veľa otázok, na ktoré by sme mali dostať odpovede v pripravovanej filmovej trilógií z tohto sveta. Dočkáme sa však aj stretnutia s jeho najlepším priateľom Darylom? Herec Norman Reedus sa k tomu vyjadril!

The Walking Dead po Rickovom odchode
Zdroj: metro.co.uk

Film The Walking Dead s Rickom a Darylom?

Rick Grimes – ikona, bez ktorej sme si nevedeli predstaviť The Walking Dead, nás minulý rok opustila. 9. séria nám priniesla množstvo noviniek, za ktoré je zodpovedná novodosadená showrunnerka Angela Kang. Mimo svižnejšieho tempa či zaujímavejšieho príbehu sme sa mohli dočkať aj pár veľkých zmien, do ktorých zasahoval aj samotný Andrew Lincoln.

Herec sa totiž vyjadril, že trávi príliš málo času s rodinou a to práve kvôli časovej vyťaženosti natáčania seriálu. Avšak namiesto tragického konca obľúbeného hrdinu sme dostali dramatický odchod, pri ktorom nejedno oko ostalo vlhké. Finále poslednej časti Ricka Grimesa v nás zanechalo príliš veľa otázok, keď si zo seriálu doslova „uletel“ do filmu. Aký osud ho stretol po tom, čo opustil seriál, sa dozvieme až v nadchádzajúcom filme.

10. séria the walking dead
Zdroj: wegotthiscovered.com

Norman Reedus, predstaviteľ Daryla, vyjadril svoj názor ohľadom možného stretnutia sa s Rickom vo filme:

„I definitely think, if that’s on the cards, that should without a doubt happen. It’s such a family group, and it would be hard not to have that family be part of the story dynamic.“

V preklade Norman povedal, že táto možnosť je na stole a bez pochýb by k tomu malo dôjsť. Rick a Daryl si budovali bratský vzťah už od druhej série, kde si začali viac dôverovať. Z nepriateľov nerozlučná dvojica si prešla veľa nebezpečenstvami. Keď však Rick bez stopy zmizol, Daryl sľúbil, že neprestane hľadať, kým no nenájde. Bude toto jeden z dôvodov, prečo by sa mali stretnúť práve vo filme?

Dokonca aj samotný Jeffrey Dean Morgan, predstaviteľ Negana dúfa, že sa opäť celá rodina stretne. Nanešťastie by malo ísť o posledné stvárnenie Ricka Grimesa, nakoľko herec sám povedal, že do seriálu sa už nevráti. Preto by sme sa nemali báť o dôstojné rozlúčenie, kde bude súčasťou celá partia – Vrátane Daryla, Judith či Michonne, ktorá by tiež mala opustiť seriál počas tejto sezóny.

Zdroj: usapostclick.com

Ďalšie rozšírenie sveta The Walking Dead

Môžeme sa teda tešiť na dramatickú trilógiu, na konci ktorej nás zrejme navždy opustí Rick Grimes tak, ako ho poznáme. Dovtedy nám však čakanie spríjemnia seriály ako Fear the Walking Dead či nový seriál pod názvom The Monument, ktorý si budeme môcť pozrieť už budúci rok.

Taktiež dlho špekulovaný film o Neganovi je tiež jednou z možností, ako si môžeme rozšíriť obzory vo svete mŕtvych. Sám Scott Gimple, bývalý showrunner nám sľúbil, že sa môžeme tešiť na veľa ďalších príbehov v podobe nových seriálov či miniseriálov, ktoré nám toto univerzum znova o čosi zväčšia.

My sa rozhodne tešíme! A čo vy?

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -