Sneak Peek pre 7. sériu The Walking Dead Nám napovedá koho zabil Negan

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Fanúšikovia seriálu The Walking Dead práve prežívajú najhoršie obdobie svojho života. Šiesta séria sa skončila obrovským cliffhangerom, a siedma príde až koncom mesiaca. Negan Nás ukrátil o jednu (možno viac) postáv, resp. ich ukrátil o hlavu. My však môžeme len márne diskutovať o tom, kto je tým šťastlivcom. Do éteru sa však dostal Sneak Peek pre 7. sériu, a možno nám niečo prezradil. Pozrite sa predsa sami.

Koho teda Negan zmasakroval?

Po vzhliadnutí Sneak Peeku sa rozpútala vojna teórii. Vo videu vidíme zmasakrované telo/hmotu, a nejde identifikovať, kto by to mohol byť. Rick má však na pravej strane tváre krvavú škvrnu, ako to teda bude? Rôzne teórie sa zhodujú na tom, že obeťou bol určite niekto po Rickovej pravici. Najviac teda padajú mená ako Maggie, Glenn, Abraham alebo Daryl. Niektorí vravia, že Negan ženy nezabíja, a tak to bude niekto z mužov. Taktiež Rick na sebe nemá až tak veľa krvi, aby bola obeť hneď vedľa neho (Maggie). V komikse si to odniesol Glenn, no veľa ľudí tipuje práve Abrahama.

Iné teórie vravia, že by obete mohli byť kľudne aj dve. To by vyzeralo na Abrahama a Glenna. Splieta sa však aj to, že Negan odsekne Rickovi ruku. Bohužiaľ to nakoniec vyzerá tak, že si budeme musieť počkať na siedmu sériu. Dohady sú rôzne, a každý má iný názor. Ako sa hovorí, 100 ľudí – 100 chutí, takže nemôžeme čakať, že sa celý svet zhodne na jednej obeti.

S ktorou postavou sa rozlúčime teda zistíme až 24. októbra. Vaše teórie Nám ale kľudne môžete písať do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -