Tvorcovia The Walking Dead sa nekrotili. Veľkolepý návrat Ricka a Michonne dostal brutálny trailer

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Návrat Ricka a Michonne dostal prvý trailer

Svet Živých mŕtvych je späť vo veľkom štýle. Po seriálových spin-offoch zo sveta The Walking Dead nás čaká jeden z tých očakávanejších, keďže sa v ňom vrátia dosť možno dve najobľúbenejšie postavy hlavného seriálu. The Walking Dead: The Ones Who Live teraz dostal aj prvý trailer, ktorý nás pripravuje na brutálny postapokalyptický svet, ktorý je plný zombies.

Hlavnými protagonistami príbehu sú Rick Grimes a Michonne v podaní hereckého dua Andrew Lincoln a Danai Gurira. Návrat chystá aj herečka Pollyanna McIntosh v úlohe Jadis. Na zozname hereckého obsadenia taktiež pribudnú Terry O’Quinn ako Beale a Matt Jeffries ako Matt. Títo páni sa pripoja už k ohlásenému nováčikovi série, herečke LesleyAnn Brandt.

Na malé obrazovky dorazí epický milostný príbeh dvoch obľúbených postáv, ktorý bude prepletený intrigami, chaosom a poriadnou dávkou adrenalínu. Rick a Michonne sú tentokrát vrhnutí do úplne iného sveta, postaveného na neľútostnej vojne proti nemŕtvym. A ako tomu už pri tejto nestarnúcej franšíze chodí, nebude chýbať ani vojna ľudí proti ľudom. Premiéra 1. série dorazí 25. februára 2024 a bude obsahovať 6 epizód.

Návrat Negana, Meggie, Daryla a Ricka je len začiatok

The Walking Dead sa skončil 20. novembra 2022, ale jeho odkaz bude žiť ďalej s mnohými spinoff seriálmi. Fear the Walking Dead bol prvým, ktorý vyšiel v roku 2015 a od toho momentu sa svet The Walking Dead naďalej nezastaviteľne rozširuje s novými titulmi z dielne AMC.

Kto prestal sledovať TWD po siedmej sérii (2016), môže v roku 2024 ostať mierne zaskočený tým, koľko toho treba dobehnúť. Dôvodom je fakt, že AMC sa nechcelo zmieriť s poklesom počtu divákov a stratou zárobku.

the walking dead serial
Zdroj: The Walking Dead/YouTube trailer (screenshot)

Pre porovnanie, šiesta séria The Walking Dead zarobila na Netflixe a Amazone 11 500 000 amerických dolárov, zatiaľ čo siedma už len 7 500 000 dolárov. Zárobky s ďalšou pribúdajúcou sériou vždy poklesli o niekoľko miliónov, čo vyústilo k zúfalému kroku – nie k razantnému koncu, ale práve naopak k rozšíreniu franšízy. Ak sa teda rozhodnete dobehnúť zameškané, toto sú všetky spinoff série od roku 2015:

  1. Fear The Walking Dead (2015 – 2023, 8 sérií)
  2. The Walking Dead: World Beyond (2020 – 2021, 2 série)
  3. Tales of the Walking Dead (2022, 1 séria)
  4. The Walking Dead: Dead City (2023, 1 séria)
  5. The Walking Dead: Daryl Dixon (2023, 1 séria)
  6. The Walking Dead: The Ones Who Live (2024, 1 séria)

Vo vývoji je taktiež antologická séria More Tales of the Walking DeadA týmto sa to pravdepodobne ešte stále nekončí. Daryl, Negan, Meggie alebo Rick vdýchli do umierajúceho sveta TWD život a kvalitou naozaj prekvapili, čo sa teraz televízia AMC určite pokúsi využiť. Do budúcna je toho v plánoch ešte oveľa viac.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -