Spider-Man: Homecoming International Trailer ponúka nové zábery na Vultura, a konečne vidíme aj Shockera!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Dúfam, že sa ani nemusím pýtať, či ste videli oficiálny trailer na film Spider-Man: Homecoming. Bol to predsa len jeden z najočakávanejších trailerov, a vyzerá to na jednu z najlepších komiksoviek budúceho roka. Okrem oficiálneho traileru však vyšiel aj medzinárodný (international), ktorý nám ponúka nové scény. Okrem lepšieho pohľadu na hlavného záporáka Vultura, sme konečne videli aj toho vedľajšieho, Shockera. Preberme si však viac vecí, ktoré sme mali možnosť vidieť, pretože Spider-Man: Homecoming International Trailer toho ponúka oveľa viac!

Spider-Man: Homecoming International Trailer

Samozrejme, väčšinu international traileru tvoria scény z toho oficiálneho, avšak niektoré sú predĺžené, a niektoré zas skrátené. Môžeme si všimnúť napríklad predĺženú scénu s Tonym a Parkerom v aute. Tony hovorí Peterovi, že ho stále nepovažujú za Avengera. V traileroch sme ale počuli aj to, aby Peter na to „lietajúce monštrum“ zabudol, že o to sa starajú iný ľudia. Kedže sa polovica Avengerov skrýva a bojovať nemôžu, mal Tony na mysli samozvaných strážcov, AKA Defenders?

V traileri sme mali taktiež možnosť lepšie sa pozrieť na hlavného záporáka, Vultura. Toho hrá Michael Keaton, a vyzerá naozaj strašidelne. Stačilo mu pár sekúnd a hneď je jasné, že táto postava nebude len ďalší prehliadnutelný záporák. Je vidieť, že Marvel berie túto postavu naozaj vážne, a Peterovi bude robiť veľké problémy. Mohli sme si všimnúť aj to, že od komiksovej predlohy sa jeho oblek naozaj líši. Zatiaľ čo v komiksoch dominuje zelená farba a perie, vo filme má plne mechanický oblek.

Vulture

Vulture

Detailnejšie zábery na Vulturov oblek a masku, ktorá vyzerá ako prerobená pilotská helma. Peria nahradili obrovské mechanické krídla. 

Menšie problémy Peterovi narobí druhá zlá postava, Shocker. Toho si zahrá Bookem Woodbine, a v international traileri ste ho mali možnosť uvidieť aspoň na sekundičku. Tretím záporákom do počtu bude The Tinkerer, ktoré som zatiaľ nezahliadli. Od neho však nečakajte žiadne veľké vstupy a boje, rád sedí doma a tvorí zbrane.

Peter Parker

Vulture

Táto scéna vyzerá naozaj zaujímavo. Peter vyzerá zničený a zmlátený, pričom oproti nemu stojí sám Vulture. Zaujímavé však je, že Parker má na sebe svoj starý mikinový oblek. Stretol sa teda Spider-Man zoči voči Vulturovi ešte pred tým, ako sa odohral Civil War? Uvidíme nejaké flashbacky?

V traileroch sme videli aj pár easter eggov, pozrime sa na ne!

Howard Stark
Hlava Howarda Starka namaľovaná na stene na ľavo od Petera
Obraz Bruca Bannera (Hulka) na pravo
Obraz Bruca Bannera (Hulka) na pravo
Tony a Peter v sídle Avengers
Tony a Peter v sídle Avengers

Film bude premiérovať 6. júla 2017, tešíte sa?

Foto: Sony, Marvel, Youtube

ZDROJyoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -