Film Spider-Man: Paralelné svety ovládol londýnsky a parížsky Comic-Con!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Paralelné svety na Comic-Conoch!

Pravdepodobne vám nemusíme bližšie predstavovať akciu Comic-Con. Ide o predčasné Vianoce pre všetkých milovníkov filmov a seriálov, pretože práve tam štúdia odhaľujú nové trailery na ich projekty. Taktiež sa tam stretávajú rôzni herci, filmári a hlavne fanúšikovia komiksov a filmov o superhrdinoch. Okrem najznámejších Comic-Conov v San Diegu a v New Yorku sa však táto veľkolepá akcia odohráva aj na iných miestach. Iba nedávno totižto prebehla vo Francúzsku a Veľkej Británii, presnejšie v Paríži a Londýne. Práve tieto dve konferencie ovládol celovečerný animák Spider-Man: Paralelné svety, ktorý sa do našich kín dostane už v decembri. Čo si pre nás pripravili samotní tvorcovia?

Na Comic-Con v Paríži dorazilo režisérske trio Bob Persichetti, Peter
Ramsey a Rodney Rothman v spoločnosti s mladým Shameikom Moore-om, ktorý sa postaral o dabing Milesa Moralesa. Práve režisér Persichetti potvrdil, že hoci sa vo filme objaví aj Peter Parker, hlavnou postavou bude práve Miles Morales. Ten je totižto úplne odlišným Spider-Manom od Petera Parkera.

Londýnsky Comic-Con zas ovládol špeciálny graffiti event, ktorý sa odohrával v jednom z londýnskych podchodov. Stretli sa tam talentovaní umelci, ktorí na obrovskú stenu namalovali všetkých šesť Spider-Manov, ktorých vo filme uvidíme. Myslíte, že by sa niečo podobné ujalo aj u nás na Slovensku?

O čom bude tento film?

Peter Parker bude najstarším a najskúsenejším Spider-Manom, ktorý má to najlepšie už za sebou. Jeho učňom bude hlavná postava animáku, Miles Morales, ktorý sa ešte len snaží pochopiť svoje schopnosti. Z inej paralelnej dimenzie však príde aj Spider-Prasa, detektív Spider-Man Noir alebo Peni Parker, ktorá pravdepodobne prišla z japonského anime. Hlavný tím doplní Gwen Stacy, ktorú môžeme poznať ako Spider-Gwen. Pokiaľ sa chcú všetci vrátiť naspäť do svojich svetov, musia spojiť sily. Zvrátiť nebezpečný experiment však nebude tak jednoduché, ako si mohli pôvodne myslieť.

Pokiaľ sa chcete o filme dočítať viac, určite klikajte na toto vlákno!

Zdroj: TS Itafilm

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -