OFFOstatné

Spotify Premium takmer zadarmo? Poradíme ti, ako na to!

Spotify je unikátna streamovacia služba, ktorá vo veľkom zmenila spôsob počúvania hudby po celom svete. Aj napriek možnosti využívať túto službu zadarmo s občasnými reklamami si Premium platí cez 100 miliónov užívateľov. Extrémnu popularitu však chce spoločnosť zvyšovať rôznymi spôsobmi, pričom dnes sa na jeden z nich pozrieme. A taktiež vás možno poteší. Ako teda môžete získať Spotify Premium takmer zadarmo?

Zdroj: pcrevue.sk

Spotify Premium takmer zadarmo

Spotify ponúka viacero možností predplatného, ktorého výška závisí od danej krajiny. U nás na Slovensko a v Česku je cena pre jednotlivcov 6€ mesačne. Pre študentov s platným preukazom sa táto suma zmenšuje na 3€. Popri týchto možnostiach je tu aj Premium for Family, teda tzv. rodinný balík, ktorý stojí 9€/mesiac, no ponúka prístup až 6 užívateľom.

Teraz však prichádza možnosť zaplatiť za klasické Spotify Premium len 0,99 €, pričom vám bude platiť až 3 mesiace. Ponuka platí len do 30. júna a môže ju využiť každý, kto na svojom účte ešte nikdy nemal zaregistrované Premium. Ak ste ho už niekedy mali a zrušili ste si ho pred 15. aprílom, môžete si ho znova aktivovať za výrazne zníženú cenu, znova na 3 mesiace.

spotify premium duo

Zdroj: cs.wikipedia.org

Sú to práve akcie ako táto, ktoré dokazujú, že Spotify sa snaží navždy dobyť trh a čo najrýchlejšie plno ovládnuť spôsoby konzumácie hudby. A že sa im to darí. Podľa štatistík si totižto veľké množstvo z používateľov, ktorí na túto akciu dajú, už Premium nezrušia. Po vyššie spomenutých troch mesiacoch ale pritom, samozrejme, bude užívateľ ďalej platiť zvyčajnú sumu 5,99 € mesačne. Ide teda o geniálny marketingový ťah.

Mohlo by vás zaujímať: Najlepšie pesničky zo seriálu Riverdale

Tak čo, dáte na túto novú akciu aj vy, alebo na vás takéto reklamné kampane neplatia? Alebo používate nejaký úplne iný spôsob počúvania hudby? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: spotify.com, engadget.com

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Ostatné

  Prenajmite si dom zo seriálu Sex Education a spravte párty ako Otis Milburn

  Ostatné

  Zabudnite na štúdio Fox. Myšiak Disney oficiálne mení jeho ikonický názov

  Ostatné

  Pripravte si galeóny, prvý oficiálny Harry Potter obchod bude otvorený už toto leto

  Ostatné

  Bežte 3. mája s celým svetom. Registrujte sa na Wings for Life World Run 2020

  Pridaj komentár