V koľkých Marvelovkách ešte uvidíme Stana Leeho?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

V koľkých Marvelovkách sa ešte objaví Stan Lee?

Síce dnes ešte všetci fanúšikovia Marvelu oplakávajú stratu legendárneho komiksového spisovateľa Stana Leeho, rozhodli sme sa, že všetci potrebujeme trochu zvýšiť náladu. Mnohí z vás teda nepochybne milujete jeho krátke role, ktoré mu tvorcovia vždy napísali do nových filmov. S jeho úmrtím to teda znamená, že nové Marvelovky o túto špecialitu jednoducho prídu. Nebude to ale platiť o všetkých.

Ako už všetci vieme, ich nasledujúce filmy sú Captain Marvel, nepomenovaný štvrtý Avengers film a Spider-Man: Far From Home. Ak nás sledujete pravidelne, viete, že všetky tri už sú natočené a momentálne sa nachádzajú v post-produkcii. Stihol však Stan Lee do nich natočiť svoje cameá? Áno, ale bohužiaľ aj nie.

Zdroj: ign.com

Rôzne zdroje tvrdia, že cameá Stana Leeho rozhodne uvidíme vo filmoch Captain Marvel ale aj Avengers 4. Pri pokračovaní Spider-Mana sa však mlčí a je viac než pravdepodobné, že práve v tomto filme sa tento legendárny tvorca Spider-Mana neobjaví. Každopádne, keďže Avengers 4 ukončí jednu veľkú kapitolu ságy MCU, je naozaj dobré vedieť, že to bude aj rozlúčka s cameami Stana Leeho.

Samozrejme, je dosť možné, že by tvorcovia mohli použiť ešte zopár záberov, ktoré si prednedávnom so Stanom pretočili. Hneď po premiére Strážcov Galaxie 2 totižto James Gunn povedal, že išiel natáčať zopár scén so Stanom Leem do budúcich projektov, keby sa mu náhodou niečo stalo. Je však otázne, či by sa niečo z toho dalo použiť aj do projektov, pre ktoré tieto scény natočené neboli. Každopádne to, že Stan stihol natočiť cameá pre celú 22-dielnu MCU kapitolu je obrovský úspech, ktorý nepochybne pomôže naznačiť nový smer všetkému tomu, čo od tohto štúdia ešte len príde.

Ste radi, že uvidíme Stana Leeho vo všetkých filmoch MCU, ktoré spadajú pod ich prvú kapitolu? Myslíte si, že natočil nejakú scénu aj do filmu Spider-Man: Far From Home? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -