Trailer na 2. sériu Star Wars: Visions nás prevádza 9 štýlmi animácie, jedným podmanivejším ako druhým

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na Star Wars: Visions Volume 2

Star Wars Celebration prebiehali v Londýne od piatka do pondelka. Na ich sklonku nám priniesli ešte zopár skvelých noviniek – The Bad Batch bolo obnovené pre tretiu (a zároveň poslednú sériu). Tiež priniesli trailer na Visions Volume 2, teda druhú sériu antológie s krátkymi príbehmi.

Prvý bol zameraný na anime príbehy, na paneli prezradili producenti James Waugh, Jacqui Lopez a Josh Rimes súčasné plány. Tentoraz chceli ísť mierne odlišným spôsobom. Sami si vybrali štúdiá po celom svete, o ktorých si mysleli, že by mohli poskytnúť netradičný pohľad na svet Hviezdnych vojen.

9 príbehov od 9 štúdií

Tu je tak kompletný zoznam spoločností s príbehmi, ktoré nám prinesú:

  • Cartoon Saloon (Írsko) – Screecher’s Reach
  • Punkrobot (Čile) – In the Stars
  • Aardman (Veľká Británia) – I Am Your Mother
  • Studio Mir (Južná Kórea) – Journey to the Dark Head
  • Studio La Cachette (Francúzsko) – The Spy Dancer
  • 88 Pictures (India) – The Bandits of Golak
  • D’art Shtajio and Lucasfilm Ltd. (Japonsko) – The Pit
  • Triggerfish (Juhoafrická Republika) – Aau’s Song
  • El Guiri (Španielsko) – Sith

Odkiaľ mi je toto známe…?

Niektoré zo štýlov môžu byť divákom dobre známe. Napríklad ten s cenzurujúcim wookiem je od britského Aardmana, ktorý stojí napríklad za Wallacom a Gromitom. Rozpoznať sa dá aj podmanivá animácia Cartoon Saloon, ktoré stojí napríklad za Vlkochodcami. Ďalším je napríklad kórejský Mir, od ktorého pochádza legendárny ochranca Voltron.

Príbehy nás zavedú na svetlú aj temnú stranu, uvidíme používateľov sily aj svetelných mečov. O akciu rozhodne núdza nebude, ale prítomný by mal byť v správnej miere aj humor a emócie. Navyše sa máme dočkať aj histórie, vojen, kolonizácie, či dokonca športu, ktoré budú ovplyvnené krajinami, z ktorých štúdiá pochádzajú.

star wars visions 2
Zdroj: empireonline.com

Unikátnosti krajín aj hviezdne hlasy

Dokonca budeme môcť v epizódach počuť aj hviezdne hlasy. V prvom budú Angelica Houston či Eva Whittaker, tá z Južnej Afriky obsahuje Cynthiu Erivo a v juhokórejskej budeme počuť Daniel Dae Kima. Čakanie našťastie nebude dlhé, pretože všetkých 9 častí uvidíme na Disney+ v najznámejší deň pre Star Wars fanúšikov – 4. mája.

Zaujal vás trailer na Visions Volume 2? Ktorý štýl animácie vás uchvátil najviac? Na ktorý z príbehov ste najviac zvedaví? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: gamespot.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -