Stranger Things dostane hru od štúdia Telltale Games, ktoré vytvorilo aj The Walking Dead!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Najčítanejšie za 7 dní

Každý herný fanúšik si je určite vedomý toho, že sa iba pár dní dozadu konala najväčšia herná konferencia na svete – E3. Zhrnutie všetkých predstavených hier nájdete na tomto odkaze. Herné štúdio Telltale Games, ktoré stojí za známymi titulmi ako The Walking Dead, The Wolf Among Us alebo Game of Thrones však na samotnej konferencii nič neodhalilo. Dali o sebe vedieť až prostredníctvom Twitteru, a nejednalo sa o očakávanú poslednú sezónu hry The Walking Dead. Naopak, Telltale Games spájajú sily s najväčším streamovacím gigantom na trhu – S Netflixom. A vy už zo samotného názvu článku určite tušíte, na čo na môžeme tešiť!

Zdroj: screenrant.com

Stranger Things dostane hru od štúdia Telltale Games!

Netflix totižto opäť rozširuje univerzum ich úspešného sci-fi seriálu Stranger Things. Tentokrát sa spájajú s hernými vývojármi z Telltale Games, ktorí sú známi pre ich interaktívne dobrodružstvá. Obe spoločnosti potvrdili, že spolupracujú na novej hre z prostredia mysteriózneho seriálu Stranger Things. Samotný Netflix odpovedal portálu TechRadar, čím projekt potvrdil a ujasnil, že sa nebude nachádzať na ich streamovacej platforme (logicky).

„Stranger Things projekt bude vydaný štúdiom Telltale v neskoršom dátume, nebude na našej Netflix platforme,“ odpovedala spoločnosť. „Je to súčasťou nášho marketingu a snahy o propagáciu tohto titulu.“

Vyzerá to tak, že za posledný čas Netflix naozaj rozširuje univerzum seriálu Stranger Things pomocou rôznych formátov. Chcú tým dosiahnuť, aby sa titul dostal do povedomia širšej verejnosti. Iba minulý týždeň sa predsa potvrdilo, že sa Netflix spája aj s Penguin Random House – Po celom svete sa totižto bude distribuovať séria kníh, ktorá bude inšpirovaná práve týmto seriálom. Jednou z nich bude prequel novela, ktorá sa bude zaoberať matkou Eleven a programom MKUltra.

Projekt na svojom Twitter účte potvrdilo aj samotné štúdio Telltale Games. Tí dokázali z rôznych úspešných sérií (The Walking Dead, Game of Thrones, Guardians of the Galaxy, Batman) vytvoriť úžasné príbehové hry. Výnimkou tak nebude ani Stranger Things. Bohužiaľ, zatiaľ neposkytli žiadne bližšie informácie. Tie prídu až priebehom tohto roka.

Tak čo, tešíte sa na ďalší interaktívny zážitok od štúdia Telltale?

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -