Režisér James Gunn sa konečne stretol s Markom Hamillom. Bavili sa o Strážcoch Galaxie 3, alebo riešili niečo iné?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Ešte vo februári dostal režisér James Gunn veľmi zaujímavú otázku. Mohol by sa herec Mark Hamill objaviť vo filme Strážcovia Galaxie 3 a potešiť nás možným cameom? Tvorca odpovedal, že Mark žije hneď za rohom a sľúbil, že mu navrhne stretnutie pri šálke kávy. Pozitívnou správou bola aj odpoveď herca, ktorý so stretnutím súhlasil, a špekulácie boli u konca. Popredné osobnosti Hollywoodu sa stretli, a máme tu výsledok!

Režisér neutajil pravdepodobne ani jednu jedinú sekundu a na sociálne siete pridal hneď niekoľko príspevkov. Z nich vieme povedať, že sa ukázal na grilovačke u Hamilla doma.

„Napokon som sa zastavil u Hamilla na šálke kávy, ako som o tom informoval pred niekoľkými mesiacmi. Nejaké to BBQ, kukuričný chlieb a kokteily. Je pravdou, že som sa dobre najedol a akurát idem domov. Je to úžasný chlap a som mu naozaj vďačný za dnešný deň.“

Čo všetkom nám herec Mark Hamill prezradil?

Mark Hamill taktiež vôbec nezaostáva a na svoj účet pridal pár zaujímavých kúskov. Obaja nám teda zazdieľali ich spoločné chvíle na Hamillovej „párty“ a verejnosť si pýta nejaké odpovede. O čom sa títo dvaja mohli baviť? Veľa z nás si dokáže domyslieť, ale zatiaľ však nepadlo žiadne slovo ohľadom filmu Strážcovia Galaxie 3. Hamill to celé vysvetlil svojským sarkastickým spôsobom.

„Skvelý deň so susedom James Gunnom. Máme toho toľko spoločného a bavili sme sa naozaj o všetkom: o počasí, tipy na záhradkárstvo, obľúbené recepty, o kresťanstve, o našej vzájomnej láske ku psom, o modrom syre a znova o počasí.“


Keď však režisér dostal rovnakú otázku ohľadom „čo ste preberali“, odpovedal inak ako Hamill, ktorý to vyjadril vtipným spôsobom. Gunn bol však veľmi opatrný, aby do ovzdušia Hollywoodu nevypustil šialenstvo. Preto je zatiaľ veľkou neznámou, čo presne títo dvaja preberali, ale nám smrteľníkom to je nadmieru jasné.

Strážcovia Galaxie 3 sú ešte stále veľmi ďaleko a Mark Hamill by sa v projekte určite mohol objaviť. Ich stretnutie však nebolo len pracovným stretnutím, ale skôr rodinným posedením. No boli by sme naivní, keby si myslíme, že sa nebavili o vzájomnej spolupráci. To však uvidíme až postupom času, kedy sa tvorcovia filmu odvážia odhaliť nové informácie. Do tej doby s nami ostaňte naladení a nezabudnite si pozrieť príspevky, ktoré na sociálnej sieti Twitter zverejnili Mark Hamill a James Gunn!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -