Supernatural a Scooby-Doo sa dočkajú crossoveru! Kedy uvidíme túto špeciálnu epizódu?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Tak toto je naozaj nádhera. Keď sme boli deti, lovca príšer a duchov sme mali v animovanej postavičke Scooby-Doo. Ako sme však dospievali, strašidelných vecí sme sa báli menej a menej, takže mnoho z nás prešlo práve na seriál Supernatural. Predsa, podstata oboch sérii je naozaj podobná – Len každá je prezentovaná v inej forme. Už o mesiac však čaká fanúšikov ako Scoobyho, tak aj Supernaturalu milá pozornosť. Bratia Sam a Dean Winchesterovci sa totižto už o mesiac spoja v spoločnej epizóde so Scooby-Doo. Samozrejme, pôjde o animovanú časť, ktorá dostala názov Scoobynatural. Presnejšie pôjde o 16. epizódu z 13. série seriálu Supernatural.

Crossover seriálov Supernatural a Scooby-Doo

Portál EW potvrdil, že crossover medzi Supernaturalom a Scooby-Doo bude odvysielaný 29. marca 2018. Tešiť sa však môžu fanúšikovia, ktorý pôjdu na akciu PaleyFest 2018 do Los Angeles. Tam bude počas panelu seriálu Supernatural táto časť premiérovať už 20. marca 2018, teda o týždeň skôr. Crossover zrežíroval Robert Singer, ktorý je v Supernaturale dlhoročným veteránom. Bohužiaľ, o zápletke tejto časti nie je takmer nič známe. Predzvesťou tejto udalosti bol fakt, že sme skoro na začiatku 13. série videli Luciferovho syna Jacka, ako v TV pozeral práve Scooby-Doo. Nižšie v článku nájdete ako oficiálny „plagát„, tak aj predlhou tejto časti vo vyššej kvalite.

Scooby-Doo-Supernatural-Crossover
Zdroj: screenrant.com

Samozrejme, Scooby-Doo a jeho „Mystery Machine gang“ je v crossoveroch už zabehnutý. Pravdepodobne najviac mu to doteraz sedelo so samotným Batmanom, s ktorým vznikol aj celý film Scooby-Doo a Batman: Spolu a odvážne. Počas svojho vysielania sa však stretol aj s Rodinou Addamsovcov, Godzillou, Flashom, Aquamanom, Wonder Woman alebo Supermanom. Dean a Sam Winchesterovci sa tak ako ďalší pridajú do dlhého zoznamu…

Tak čo, tešíte sa na toto uletené spojenie? Ako myslíte že táto časť dopadne?

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -