Florence, je neobyčajná hra na iOS o láske a nudnom dospelom živote…

Nenechajte si ujsť

Hra, vizuálna novela alebo akokoľvek to chceme nazvať začne dňom s Florenciou. Ktorá žije docela nudný dospelý život. Akú dobrú prácu robí Florencia pri riadení domácej monotónnosti, v skutočnosti to je naozaj kúzlo celej veci. Prostredníctvom týchto individuálnych mikro-hier dokáže Florencia bezchybne odovzdať túto emóciu. Napríklad, jednou z prvých vecí, ktorú urobíte je, že sa zobudíte a umyjete si zuby.

„Florence is a beautiful experience that isn’t afraid to tell an ordinary story. This isn’t an action-packed, heroic tale or a somber story filled with tragedy, but it still hits some of those notes in subdued ways. Florence is happy, distressing, and admirable in its reflection of young romance, and it left me with a sense of unexpected hopefulness.“ – Game Informer

Troška o príbehu Florence

Florence Yeoh má 25 rokov. Na začiatku príbehu sa zasekla v nepríjemnej rutine. Odkladá svoj alarm až do posledného možného momentu, posúva a prechádza cez sociálne médiá, zatiaľ čo je v autobuse do práce.

 

Veci sa menia, keď sa Florencia stretne s Krishom, violončelistom, ktorého započuje hrať v parku. Najskôr sa zamiluje do jeho hudbu, potom sa zamiluje do neho. Vzťah sa vyvíja v priebehu niekoľkých kapitol, z ktorých každý sa zhromažďuje ako súčasť multi štruktúre hry. Krish a Florencia sa navzájom spoznajú, zamilujú sa, presťahujú sa a … naozaj sa navzájom spoznávajú.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=HPUwFEhgvVA]

„Anyone can pick this up and be moved. Florence is universal art.“ – IGN Japan

Hru sa dá zakúpiť na iOS tu.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -