Teória: Uvidíme vo filme Captain Marvel aj Thanosa a skupinu Black Order?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Iba pár dní dozadu sme vám priniesli teóriu o tom, že Thorov otec Odin mohol byť raz veľmi podobný Thanosovi. Tento koncept článkov sa vám veľmi zapáčil a tak sa dnes pozrieme na ďalšiu možnú budúcnosť Marvelu. Presnejšie sa pozrieme na film Captain Marvel, ktorý uvidíme už 8. marca 2019. Najnovšie fanúšikovské teórie totižto hovoria, že by sa v tomto filme mohol objaviť aj samotný Thanos a jeho skupina Black Order. Ešte skôr tento týždeň sme sa taktiež dočkali prvých fotiek z tejto snímky, ktoré prinášajú zaujímavé informácie. Ako by sa teda mohla Carol Danvers spojiť so zvyškom Marvel Cinematic Universe? Poďme sa na to spolu pozrieť!

Ešte začiatkom augusta si bystrozraký fanúšik MCU všimol, že postave Cull Obsidian z Black Order visí vo filme Infinity War kúsok látky z jeho opasku. Táto látka je sfarbená do zlata, modra a červena, teda rovnaká farebná schéma, akú má Captain Marvel na svojom kostýme. Je teda možné, že Cull Obsidian kedysi porazil postavu Mar-Vell a teraz nosí časť jeho kostýmu ako trofej. Tento člen Black Order by sa tak mohol jednoducho ukázať vo filme Captain Marvel, ale čo taký Thanos?

Cull Obsidian
Zdroj: nordic.ign.com

Bude Thanos vo filme Captain Marvel?

Je potrebné si uvedomiť, že Carol Danvers (Brie Larson) nie je prvou Captain Marvel. Tým bol totižto Mar-Vell, bojovník rodu Kree, ktorého jeho ľud považovali za hrdinu. V komiksoch má táto postava veľké spojenie práve s Thanosom. V pôvodných príbehoch sa títo dvaja proti sebe postavili nespočetne veľa krát, čo dáva fanúšikom nádej, že by sa Thanos mohol ukázať aj vo filme Captain Marvel. Každopádne, Mar-Vell a ani Carol Danvers nie sú prezentovaní v príbehu Infinity Gauntlet, na ktorom je založený práve Infinity War. Ako teda prinesú Danvers do filmu Avengers 4?

Pokiaľ by boli Thanos a jeho skupina Black Order zodpovední za smrť Mar-Vella, dalo by to Carol Danvers osobný motív k tomu, aby raz a navždy vymazala z existencie Šialeného Titána. Túto teóriu podporuje aj fakt, že sa vo filme Captain Marvel ukážu postavy Korath a Ronan zo Strážcov Galaxie. Práve oni boli totižto priamo spojení s Thanosom. Snímka sa bude odohrávať na začiatku 90. rokov a objaví sa aj mladý Nick Fury – Dokonca s oboma očami a bez skúseností. Ako prezradil herec Samuel L. Jackson v jednom rozhovore, práve postava Carol Danvers mu vôbec po prvýkrát ukáže superschopnosti a mimozemšťanov. Je teda možné, že uvidíme aj Thanosovu minulosť ešte predtým, ako sa stal posadnutý genocídou?

Captain Marvel
Zdroj: superherohype.com

Táto teória ohľadom Captain Marvel, Thanosa a Black Order síce nie je ničím podložená, no veci do seba celkom pekne zapadajú. Samotný šéf Marvel Studios, Kevin Feige predsa prezradil, že Carol Danvers bude vôbec najsilnejšou hrdinkou, ktorú sme v MCU doteraz videli. To ju samozrejme robí perfektnou kandidátkou na zabitie Thanosa. Do tohto súboju si tak možno zoberie aj osobné nevyriadené účty.

Čo hovoríte na túto teóriu? Chceli by ste, aby sme podobné články písali aj častejšie? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -