Trailer na Snake Outta Compton – Pozeráme sa na najlepší, alebo najhorší film roku 2018?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Trailer na Snake Outta Compton

Je veľmi malé percento ľudí, ktoré si dokáže užiť skvosty Hollywoodu ako Sharknado alebo Birdemic. Tie najhoršie filmy sa totižto ukladajú do pamäte najlepšie, rovnako ako aj do siene slávy kultových snímkov. Presne v tomto svetle prichádza nová skaza sveta, kde sa miesto žralokov alebo vtákov ukáže obrovský zmutovaný had. Dámy a Páni, predstavujeme vám najhorší najlepší film roku 2018, Snake Outta Compton! Pokiaľ vás niekedy zaujímalo, ako môže vyzerať nízkorozpočtový sci-fi mix Hadov v lietadle/anakondy a filmu Straight Outta Compton, tu máte živý príklad. Z tohto výtvoru dokonca vychádza aj ponaučenie pre hadov – nikdy neútočte na černošský Compton v Kalifornií. Nikdy.

Nebojte, nejde iba o fan-made trailer na film, ktorý nikdy nevznikne. Snake Outta Compton má vydanie reálne naplánované na leto roku 2018, avšak v kine ho čakať asi nemôžme. Čo je možno dosť škoda, pokiaľ sa pri The Room hádzali na plátno lyžičky, pri tomto by sa mohli hádzať hady. Existuje vôbec niečo ikonickejšie ako prerastený had proti skupine rapujúcich černochov? Pravdepodobne nie. A práve preto by tento film nemal byť ignorovaný. Ak by to vôbec niekoho zaujímalo, Snake Outta Compton je zrežírovaný a z časti napísaný Hankom Braxtanom. Pokiaľ vám toto meno nič nehovorí, nerobte si ťažkú hlavu, ani nám…

Má tento film vôbec nejaký hlbší príbeh?

Skupina mladých raperov sa ocitne proti obrovskému, zmutovanému hadovi, ktorý im hrozí zničením ich slávy. Podporia ich dvaja skorumpovaní policajti, pobláznený gangster a šialený vedec. Skupina má však jednu povinnosť pred tým, ako vydajú svoj album: dostať toho vy****ného hada preč z Comptonu!

Žiaden presnejší dátum vydania filmu bohužiaľ nepoznáme. Na druhú stranu, okrem traileru prišiel aj prvý plagát, ktorý hovorí za všetko. Rozhodne sa máme na čo tešiť!

Plagát na Snake Outta Compton
Plagát na Snake Outta Compton, Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -