Tretia séria Daredevila pozná svoj dátum premiéry spolu s príchodom nového traileru!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Bude to drsné. A krvavé. Tretia séria seriálu Daredevil sa tento mesiac začala pomaly odhaľovať, odštartoval to krátky teaser. Iba pár dní dozadu prišli prvé plagáty a dnes tu máme konečne aj nový trailer s dátumom vydania. Našťastie, nebudeme musieť čakať dlho. Diabol z Hell’s Kitchen sa na obrazovky Netflixu vráti už v piatok, 19. októbra. Je jasne vidieť, že popularita Marvel/Netflix seriálov stále narastá a streamovacia služba si toho je vedomá. Tento rok sme predsa dostali už tri nové série – Jessica Jones, Luke Cage a aj Iron Fist dostali svoje druhé sezóny. Do tohtoročného klubu sa teda pridá aj Daredevil s jeho treťou sériou.

Tretia séria Daredevila sa blíži!

Ako si určite dobre pamätáte, naposledy sme Matta Murdocka (Charlie Cox) videli na samom konci seriálu The Defenders. Tento koniec však preň nebol veľmi prívetivý, keďže znamenal jeho smrť – Teda aspoň tak to každý predpokladal. Našťastie, nášho diabla odlepili zo zeme nejaké mníšky, ktoré sa oň postarali a dali mu druhý dych. Ako sme zistili z prvého teaseru a nového traileru, Matt Murdock prestal veriť v to, že sa dá spravodlivosť nastoliť prostredníctvom súdu. “Temnota odpovedá iba temnote. A veci sa majú tak, že by som radšej zomrel ako Diabol, než žil ako Matt Murdock“. Toto sú naozaj silné slová, Matt!

Opäť sa tak môžeme tešiť na jeho čierny oblek z prvej série, v ktorom vypustí ozajstného diabla. Matthew Murdock sa totižto chystá skoncovať so zlom raz a navždy, tentokrát to ale nebude po dobrom. Práve preto bude táto séria ešte brutálnejšia a krvavejšia, než všetky doteraz. Samozrejme, okrem Charlieho Coxa sa vráti aj Deborah Ann Woll ako Karen Page, Elden Henson ako Foggy Nelson a taktiež aj Vincent D’Onofrio ako Wilson Fisk a.k.a. Kingpin. Tak čo, budete sledovať?

daredevil
Zdroj: collider.com

daredevil
Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah