Pozrite si nové TV spoty k filmu Captain Marvel! Sú lepšie ako trailery?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Nové TV spoty k filmu Captain Marvel

Spolu s novým filmovým rokom prichádzajú aj nové Marvelovky, na ktoré sa už pochopiteľne veľmi tešíme. Od mnohých z vás však počujeme, že zrovna na ich prvý film, ktorý sa zameria na život hrdinky Captain Marvel, sa až tak veľmi netešíte. Takýto problém mali pochopiteľne všetky nové sólovky, ktoré prišli po prvých Avengeroch. Marvel si teda uvedomuje, že marketing nemôžu zanedbávať a síce netušíme, či sa ešte dočkáme tretieho traileru, zatiaľ nám naservírovali dva nové TV spoty.

Tie sú oficiálne priamo od nich, takže sa nemusíte báť ukázania vecí, ktoré by nejako zničili dej. Ukážky však v sebe príliš mnoho nových záberov nemajú, i keď sem tam sa tu nejaký nový mihne. Úprimne sme teda dosť zarazení, že nám Marvel ukazuje tak málo vecí z filmu. Postupne prichádzajú len nové fotky v rôznych magazínoch, avšak aj tie stále ukazujú rovnaké scény, ktoré sme videli už v oficiálnych traileroch.

Bude Captain Marvel úspešná?

Aj preto bola väčšina fanúšikov z druhého traileru mierne sklamaná, keďže až na posledný záber v ňom štúdio neukázalo prakticky nič nové, len predĺžené scény z prvého traileru, ktorý mal aspoň lepšiu atmosféru. Síce má teda momentálne každý zálusk vidieť novú kapitolu v ságe MCU, sme zvedaví, či predsa len nadšenie fanúšikov trošku pri týchto ukážkach neupadlo.

Nech už je ale návštevnosť filmu veľká alebo malá, Marvel sa najmä musí postarať o to, aby išlo o ďalší kvalitný film v sérii. Hovorí sa totiž, že práve Captain Marvel po ukončení Avengers: Endgame vezme pozíciu vodcu Avengers v nových dieloch. Musí sa z nej teda stať rovnako silná a charizmatická postava, ako boli napríklad Tony Stark alebo Steve Rogers. My však vo film máme zatiaľ naozaj veľkú vieru a dúfame, že ešte nejaká nová ukážka, ktorá nám vyrazí dych príde.

Čo hovoríte na nové TV spoty k filmu Captain Marvel? Tešíte sa na novú sólovku od Marvelu? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -