Nový trailer k filmu Happy Death Day 2U je na svete! Bude sa šetriť na krvi?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Druhý trailer k filmu Happy Death Day 2U

Spoločnosti Universal Pictures a Blumhouse Productions nás potešili vydaním nového traileru k filmu Happy Death Day 2U. Ako to už v Hollywoode chodí, všetko úspešné musí mať pokračovanie. A výnimka nebude ani v tomto prípade. Hlavne ak sa jedná o takýto kvalitný film zo žánru horor. Dôvodom na úsmev je aj to, že dvojka vyzerá byť odlišná od pôvodného filmu, takže sa pravdepodobne dočkáme bezkonkurenčného pokračovania, ktoré k nám príde už tento rok.

Zdroj: movieweb.com

Blumhouse si na svojom klenote nechalo záležať a nadchádzajúci film Happy Death Day 2U bude riešiť oveľa viac nevysvetliteľných problémov. V hlavnej úlohe sa opäť objaví Jessica Rothe, ktorej postava Tree bude opäť  zachytená v časovej slučke plnej smrti. Ale tentokrát to nebude len o záchrane samej seba. Hlavná protagonistka bude totižto musieť zachrániť svojich najbližších a to nebude vôbec jednoduché.

Dokáže pokračovanie uspieť ako jeho predchodca?

V oboch traileroch je taktiež jasne vidieť, že do filmu boli pridané nové prvky. A niektoré z nich sú naozaj bláznivé. Tree skáčuca z lietadla? Prečo nie. Aspoň máme dôkaz, že dej bude oveľa väčší ako tomu bolo v roku 2017. Pôvodný film nás však dokázal pozitívne prekvapiť a za krátky čas si zaslúžil prirovnanie ako podobná verzia kultovej klasiky Na hromnice (1993) s Billom Murrayom. Taktiež by sme film mohli prirovnať ku kvalitnej snímke Na hrane zajtrajška (2014), no namiesto Toma Cruisa bojujúceho proti monštrám tu máme skupinu mladíkov snažiacich sa o zastavenie tajomného vraha.

 

Jessica Rothe sa opäť vráti do svojej úlohy a spoločnosť jej bude robiť herec Isreal Broussard. Posádku neopustil ani scenárista a režisér Christopher Landon, ktorého návrat v režisérskom kresle sa dal očakávať. Spoločnosť Blumhouse v posledných rokoch dokazuje skutočnú dominanciu na trhu a ich nízkorozpočtové filmy sa dokážu rýchlo stať úspechom po celom svete. Film Happy Death Day si do dnešného dňa dokázal zarobiť krásnych 122 miliónov dolárov. Rozpočet filmu sa vyšplhal na 4,8 milióna a tak sa nič iné ako pokračovanie očakávať nedalo. Premiéra je naplánovaná na 14.februára a spomínaný trailer si môžete pozrieť vyššie v článku.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -