V zajatí démonov 4 je v príprave. Vracia sa autor predchádzajúcich dielov

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

V zajatí démonov 4 už je v príprave

Štúdio New Line Cinema prinesie viac paranormálnych strašení. Potvrdili, že už vzniká film V zajatí démonov 4. Do úspešného hororového univerza sa vracia aj scenárista David Leslie Johnson-McGoldrick, ktorý vytvoril už niekoľko dielov predtým. Samozrejmosťou je aj návrat tradičnej dvojice producentov.

Značka sa začala rozbiehať v roku 2013. Vychádza z reálnych záznamov manželov Eda a Lorraine Warrenovcov. Venujú sa hľadaniu a vyšetrovaniu paranormálnych javov. Doteraz vo všetkých filmoch z hlavnej série (plus Anabelle 3: Návrat) si dvojicu zahrali Patrick Wilson a Vera Farmiga. Nie je to síce ešte oficiálne potvrdené, ich návrat sa však očakáva aj do ďalšieho pokračovania.

V zajatí démonov 3 recenzia
Zdroj: New Line Cinema/Warner Bros.

Celkovo deviaty v sérii

Značka si získala mimoriadny úspech, o čom hovoria aj stále návštevy kín. Preto sa rozrástla o ďalšie projekty, ako už spomínaná Anabelle, Kliatba kvíliacej ženy či Mníška. Tej sa práve pripravuje druhá časť, ktorej nakrúcanie prebieha vo Francúzsku. Za celou značkou stoja producenti Peter Safran a už ostrieľaný hororový tvorca James Wan.

Johnson-McGoldrick pracuje so spoločnosťou už vyše dekádu, odkedy napísal scenár k prvej Sirote. Napísal aj temnejšie ladenú, až hororovú Červenú čiapočku a dokonca aj Hnev titánov. Na istý čas si dal odklon od tohto žánru a písal pre Warner Bros. a ich komiksový DC vesmír.

David Leslie Johnson-McGoldrick
Zdroj: twitter.com

Napísal aj Aquamana a jeho pokračovanie

Vytvoril tak príbeh k Aquamanovi a aj k jeho pokračovaniu s podtitulom Stratené kráľovstvo. Spolupráca tvorcom očividne vyhovuje, pretože už má podľa správ vytvorený scenár k filmu The Flash 2, a to ešte pred tým, ako bola uvedená prvá časť.

K spomenutej značke napísal filmy V zajatí démonov 2 a V zajatí démonov 3: Prinútil ma k tomu diabol. Práve ten sa stal najúspešnejším vstupom do série (a celkovo jedným z najzárobkovejších filmov roka 2021). V tržbách prekročil po prvý raz hranicu dvoch miliárd dolárov. Preto nie je prekvapením, že vytvára aj štvrtú časť. Detaily o jej deji sú však zatiaľ neznáme.

Ste radi, že sa k filmu V zajatí démonov 4 vracia autor predošlých dvoch dielov? Páčili sa vám alebo obľubujete nejaký iný z tejto značky? Dajte nám vedieť v komentároch.

Zdroj: hollywoodreporter.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -