FilmyOdporúčame

Tom Hardy odhalil prvý pohľad na Woodyho Harrelsona ako Carnagea vo filme Venom 2

Režisér Andy Serkis nedávno ukončil produkciu filmu Venom 2 vo Veľkej Británii, takže už čoskoro môžeme očakávať príchod prvých fotiek, informácií a možno aj traileru. Jednu takúto fotografiu s nami zdieľal aj herec Tom Hardy, ktorý stvárňuje hlavnú postavu.

Videli sme na nej Woodyho Harrelsona ako masového vraha Cletusa Kasadyho, z ktorého sa koniec koncov stane Carnage. Ide o krvilačného symbionta, ktorého môžete poznať z komiksov alebo animovaných seriálov, pričom vo filme figuruje ako hlavný záporák. Vôbec prvýkrát sme ho videli už vo filme Venom (2018) v scéne po titulkoch, kde mal herec Woody Harrelson naozaj vtipne vyzerajúcu červenú parochňu.

Woody Harrelson bude vo filme Venom 2 vyzerať inak

Tom Hardy túto fotografiu následne zmazal, no šikovní fanúšikovia si ju stihli uložiť a tak sa začala šíriť internetom. Na prvej fotke teda vidíme Cletusa Kasadyho, ktorý od filmu Venom našťastie stihol zmeniť účes. Pravdepodobne sa rozhodol ostrihať si svoje dlhé kučeravé vlasy.

O príbehu snímky Venom 2 toho zatiaľ veľa nevieme, no okrem Toma Hardyho sa vráti aj herečka Michelle Williams. Novou tvárou bude Naomie Harris, ktorá stvárni priateľku Carnagea a zároveň ďalšiu záporáčku, Shriek. Podľa kolujúcich klebiet by sa mohol ukázať aj herec Tom Holland ako Spider-Man, ktorý sa mal pôvodne nachádzať aj v prvom filme, no jeho scéna vraj bola vystrihnutá.

Venom 2

Zdroj: slashfilm.com

Vyzerá to tak, že štúdiá Sony a Marvel Studios plánovali prepojenie svojich svetov už nejaký ten čas. Kľúčovú úlohu by mohol zahrať film Morbius, ktorý uvidíme už 30. júla 2020. V prvom traileri sa totižto objavil herec Michael Keaton ako Adrian Toomes / Vulture z filmu Spider-Man: Návrat domov.

Tým pádom je prepojenie Sony univerza a Marvel Cinematic Universe takmer jednoznačné. Obom svetom sa tak otvoria dvere takmer nekonečných možností, o ktorých zatiaľ môžeme len teoretizovať a polemizovať. Film Venom 2 sa do kín dostane 2. októbra 2020 a veríme, že už čoskoro dostaneme viac informácií vrátane prvého traileru.

Čo hovorí na nový vzhľad Cletusa Kasadyho? Vaše názory nám napíšte do komentárov.

Zdroj: geektyrant.com

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Ryan Reynolds po filme Detektív Pikachu v ďalšej hernej adaptácii. O ktorú sa jedná?

  Filmy

  Filmy Matrix 4 a nový Batman môžu byť kvôli koronavírusu odložené. Máme sa báť?

  Filmy

  Hororový DC spin-off The Trench preskúma najhlbšie časti z podmorského sveta Atlantídy

  Filmy

  Avatar a séria Avengers sa vracajú do kín. Dokážu zachrániť kiná v Číne?

  Pridaj komentár