Zúčastnite sa besedy a stretnite sa s tvorcom vizuálnych efektov Vladimírom Valovičom

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Srdečne Vás pozývame na besedu s veľmi vzácnym hosťom a hrdinom vizuálnych efektov, ktorého prácu všetci poznáte! Vladimír Valovič, tvorca, vizuálny mág, mentor, fotograf… Pracoval na veľkých filmových blockbusteroch ako Strážcovia Galaxie, Harry Potter, Aquaman, Piráti z Karibiku či Detektív Pikachu!

Filmy, do ktorých odovzdal dušu a hodiny práce všetci nielen poznáme, ale aj milujeme! Ponúkame Vám jedinečnú možnosť stretnúť sa s človekom, ktorý vytvoril filmového Mewtwo v live action Pokémon filme s Ryanom Reynoldsom!

Beseda
Zdroj: Nekonečno.sk

Nedeľa, 6.9. v obchode Nekonečno.sk

Prídťe v nedeľu 6.9. do bratislavskej Eurovei, do obchodu Nekonečno.sk a stretnite sa s pánom Valovičom. Beseda sa začína o 14:00 v predajni pre každodenných hrdinov.

Beseda bude moderovaná, dozviete sa informácie o hosťovi, ako sa dostal k takejto zaujímavej práci, aké má ciele do budúcnosti, ale aj vtipné príhody z práce a spolupráce so svetoznámymi menami.

Priestor bude aj na vaše otázky, nebojte sa opýtať!

COMPOZITIVE VFX ACADEMY
Zdroj: youtube.com

Vedeli ste, že existuje akadémia pre nadšencov do vizuálnych efektov? Volá sa Compozitive a práve pán Valovič je jej zakľadateľom a mentorom.

„Compozitive kurz je veľmi intenzívna forma online výučby, ktorá je preplnená informáciami priamo z praxe. Obsahuje 13 týždňov, dokopy do 200 hodín lekcií (5 dní v týždni) a poskytuje tú najkomplexnejšiu výučbu compositingu, aká kedy bola predstavená v Čechách a na Slovensku a možno aj vo svete. Kurz pokrýva takmer každú možnú compositing techniku z reálnej vfx produkcie, ktorá sa denne využíva vo veľkých celovečerných filmoch a tých najlepších vfx štúdiach na svete.“

Viac sa o kurze dočítate tu: https://compozitive.com/

Vladimír Valovič

Vladimír Valovič je skúsený senior compositor, vfx supervízor a vfx mentor s viac ako 20-ročnými skúsenosťami v odbore, vrátane viac ako 12 rokov pracujúci na celovečerných filmoch, blockbusteroch, televíznych seriáloch a reklamách. Jeho prácu ste mohli vidieť vo filmoch Harry Potter, Aquaman, Star Wars, Terminátor či Detektív Pikachu.

Info o podujatí nájdete tu: bitly.com/compozitive

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -