Všetko alebo nič – Nová Slovenská romantická komédia podľa známej Evitovky

Nenechajte si ujsť

Nikola Mikšová
Nikola Mikšová
Milá, mladá, pekná, usmievavá :)

Kniha Všetko alebo nič od Evity Urbaníkovej, ktorá sa hneď stala bestsellerom, sa po deviatich rokoch dočkala aj filmu. Nadšení sú nielen čitatelia ale aj samotná autorka, ktorá o tom dlho snívala. 

Zrazu, niekedy v čase, kedy som na to vôbec nemyslela, prišiel reálny nápad. Reálny návrh. Od reálnych ľudí, takých, ktorých poznám, ktorých prácu totálne uznávam a v živote by som si nemyslela, že budem s nimi sedieť za jedným stolom a riešiť film. Môj. Náš. Prvý z viacerých – ak budeme tvrdo pracovať a ak sa vám bude naša robota páčiť.

Všetko alebo nič

Priateľstvo, láska, veľká dávka humoru a dieťa

Toto bude niečo iné, niečo nové! Ak bude film rovnako dobrý ako knižná predloha, mohol by to dotiahnuť ďaleko. Energickosť a reálnosť postáv sľubuje veľa zaujatých a zvedavých divákov.

Scénar k filmu napísala režisérka Marta Ferencová spolu s autorkou Evitou Urbaníkovou. Bol to riadny oriešok. Napísať scénar tak, aby postavy boli rovnako reálne, charakterovo pestré a dobové dalo riadne zabrať a pošlo kvôli tomu celé leto.

Všetko alebo nič

Tak ako v ozajstnom živote, aj v tomto filme nebude život len jedna pekná pesnička. Postavy budú musieť prejsť rôznymi prekážkami, pritom spraviť veľa chýb ale aj úspechov a vyšľapať niekoľko hôr. Ale ako to už funguje – všetko zlé je na niečo dobré a práve tie svetlé momenty by mali byť v dejovej línii dominantnými.

V tejto romantickej komédii sa ocitneme v živote troch priateľov – Lindy (Táňa Pauhofová), Vandy (Klára Issová) a Eda (Ľuboš Kostelný). Sarkastický a humorný život tejto trojice naruší Jakub (Michał Żebrowski). S ním prídu aj typické problémy vo vzťahu, slzy, hnev a poriadne mužské ego bojujúce s ženským sebavedomím. Film Všetko alebo nič by mal byť jednou parádnou slovenskou komédiou, ktorá zachytí trochu tej lásky, vášne, ale hlavne to, že ženské priateľstvá sú silné.

Všetko alebo nič

Ak chcú plakať a smiať sa s hrdinkami Evitinho knižného bestselleru, určite by mali do kina prísť.

– Producent peter Núňez

Všetko alebo nič

Všetko alebo nič

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -