Česko-Slovenská romantická komédia Všetko alebo nič aj naďalej valcuje kiná. Film zarobil už cez 1 milión eur!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Film natočený podľa bestselleru Evity Urbaníkovej Všetko alebo nič je v kinách iba 18 dní. Za tri týždne však táto romantická komédia stihla zožať obrovský úspech. Všetkému dopomohli aj prevažne pozitívne recenzie a hodnotenia divákov. Režisérka Marta Ferencová má dôvod oslavovať, keďže film v kinách navštívilo už vyše 200 tisíc divákov. Túto krásnu hranicu od roku 1993 zdolalo iba 33 filmov. Všetko alebo nič sa teraz medzi ne môže pyšne radiť. Úspechom, respektíve návštevnosťou tak v našom kraji zatienil aj filmy ako Piráti z Karibiku či Hľadá sa Nemo. Po troch týždňoch sa snímka stále drží na 1. priečke rebríčka návštevnosti. A to nielen na Slovensku, ale dokonca aj v Českej Republike.

Všetko alebo nič
Ľuboš Kostelný a Klára Issová | Zdroj: TS Continental Film

Ešte väčšieho úspechu, dá sa povedať, sa film dočkal z hľadiska tržieb. 18 dní po vydaní má Všetko alebo nič na konte už 1, 050, 000 €. Od vzniku slovenskej republiky v roku 1993 sa magickú hranicu 1 milión eur podarilo prekročiť iba 12 filmom. Filmová adaptácia bestselleru sa tak stala 13. najzárobkovejším filmom v histórii Slovenska. Verte tomu, alebo nie, ale v našom štáte z hľadiska zárobku predbehla romantická komédia aj filmové hity ako Titanic, Hobit, Star Wars a aj najnovšie bondovky Spectre a Skyfall.

V čom spočíva úspech filmu Všetko alebo nič?

Autorka knižnej predlohy Evita Urbaníková je z úspechu veľmi rada. Podľa nej a mnoho ďalších ľudí spočíva vo fantastickom úspechu snímky fakt, že v príbehu sa majú všetci radi. Divákovi to dodáva príjemný pocit a číslo 200 000 je iba dôkazom toho, že to naozaj funguje.

Režisérka a spoluautorka scenára Marta Ferencová je z úspechu neuveriteľne šťastná. Podobnú návštevnosť vraj ani zďaleka nečakala a je veľmi vďačná všetkým, ktorí do kina zašli a film sa im aj páčil. Podobné pocity s pani režisérkou zdieľa aj producent Peter Núñez.

Všetko alebo nič
Hlavná hrdinka Táňa Pauhofová | Zdroj: TS Continental Film

O čom je film?

V tejto romantickej komédii sa ocitneme v živote troch priateľov – Lindy (Táňa Pauhofová), Vandy (Klára Issová) a Eda (Ľuboš Kostelný). Sarkastický a humorný život tejto trojice naruší Jakub (Michał Żebrowski). S ním prídu aj typické problémy vo vzťahu, slzy, hnev a poriadne mužské ego bojujúce s ženským sebavedomím. Film Všetko alebo nič je jednou parádnou slovenskou komédiou. Tá dokonalo zachytí trochu tej lásky, vášne, ale hlavne to, že ženské priateľstvá sú silné.

Film v slovenských kinách beží už od 12. januára 2017.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -