Trailery z The Game Awards 2018

Dnes v noci sa konali Oscary videoherného sveta, The Game Awards 2018. Okrem samotného odovzdávania cien sa však stihlo odhaliť veľa nových titulov a pokračovaní našich obľúbených sérií. Nedočkali sme sa síce kvalít konferencie E3, no aj tak nás veľa z oznámených titulov naozaj potešilo. Poďme sa teda pozrieť na všetko, čo bolo počas noci oznámené. Dámy a Páni, toto sú všetky trailery z The Game Awards 2018!

Marvel Ultimate Alliance 3: Black Order

Ohlásenie tejto hry veľa fanúšikov potešilo, no zároveň aj dosť sklamalo. Veľa z nás totižto čakalo predstavenie AAA titulu “The Avengers Project“, ktorý by mohol ísť v šlapajach Spider-Mana na PS4. Nakoniec sme sa však dočkali pokračovania série Ultimate Alliance, ktorú sme naposledy videli ešte v roku 2009. Tentokrát však ide o exkluzivitu na Nintendo Switch, ktorá príde už v roku 2019.

Far Cry: New Dawn

Vyzerá to tak, že Ubisoft naozaj nespí na vavrínoch. Ešte len koncom marca sme sa dočkali hry Far Cry 5, no už 15. februára 2019 príde na PS4, Xbox One a PC nový titul z tejto série. Dej hry Far Cry: New Dawn je zasadený po udalostiach Far Cry 5, ktoré skončilo jadrovou vojnou. Práve preto sa bude nový titul odohrávať v post-apokalyptickom Hope Country, ktoré vyzerá ako ružový Mad Max. Dokonca to vyzerá tak, že sa vráti aj antagonista z predošlej časti. Máme čakať prvé priame pokračovanie v sérii?

Crash Team Racing Nitro-Fueled

Áno, áno, áno! Predpoklady boli správne a po obrovskom úspechu remasteru Crasha Bandicoota prichádza v novom šate aj ďalšia hra zo série – CTR: Crash Team Racing. Activision odhalil, že nová verzia bude obsahovať všetok originálny obsah a taktiež aj online multiplayer! Plánovaný dátum vydania padol na 21. jún 2019, no zatiaľ sa hra objaví iba na PS4. Nemusíme však ani spomínať, že sa hra určite dostane aj na PC a Xbox One…

Mortal Kombat 11

Celkom nečakane prišlo aj oznámenie bojovej hry Mortal Kombat 11 od štúdia NetherRealm. Výbornému pokračovaniu nesmie chýbať ani nadupaný a hlavne krvavý trailer, ktorý si nemôžete nechať ujsť. Veľa sme sa toho nedozvedeli, no to sa zmení už 17. januára, kedy sa dočkáme bližšieho predstavenia. Samotný titul vyjde už 23. apríla 2019 na PS4, Xbox One a PC.

The Outer Worlds

Presne takto mal vyzerať Fallout, ktorý nám tento rok štúdio Bethesda neprinieslo. The Outer Worlds je nová hra od štúdia Obsidian, na ktorej pracujú práve ľudia od originálnych Fallout hier a hlavne Fallout: New Vegas. Preto sa vám môže zdať, že táto hra vyzerá ako mix Falloutu a Borderlands, čo znie naozaj dobre. Ide o príbehovú FPS hru, ktorá sa odohráva na vzdialenej planéte v budúcnosti. Vydania sa dočkáme už budúci rok.

The Dread Wolf Rises

Tušili sme, že má štúdio BioWare niečo za lubom. Presnejšie išlo o oznámenie štvrtej hry zo série Dragon Age, ktorá dostala zaujímavé meno The Dread Wolf Rises. Absolútne nič iné sme sa však nedozvedeli, takže musíme čakať.

Rage 2

Ste pripravení na to pôsobiť chaos a deštrukciu? Hra Rage 2 totižto prichádza s novým “open world” trailerom, ktorý zároveň odhaľuje dátum vydania. Ten je naplánovaný na 14. máj 2019.

Anthem

Devil May Cry 5

Stranger Things 3 The Game

The Stanley Parable: Ultra Deluxe

Rocket League McLaren Pack

Hades

Scavengers

Atlas

Dauntless

The Last Campfire

Nová zimná mapa v PUBG

Ashen

The Pathless

Psychonauts 2

Predstavenie The Block vo Fortnite

Journey to the Savage Planet

Among Trees

Joker z Persona v Super Smash Bros. Ultimate

Tak čo, ktorá hra vás zaujala najviac? Vaše názory nám dajte vedieť do komentárov!